Świat czołgów zakończy Metal Fest z związkiem Iron Maiden

Ikoniczny mascot Eddie Iron Maiden dołącza do gry World of Tanks Modern Armor w najnowszym wydarzeniu muzycznym

Jeśli jesteś fanem militarnych symulatorów i muzyki metalowej, koniecznie zwróć uwagę na tę wiadomość. Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby rozgrzać atmosferę w grze World of Tanks Modern Armor. To część trwającego festiwalu muzycznego, w którym tygodniami temu w grze pojawił się Vic Rattlehead z Megadeth.

Iron Maiden – wielki finał wydarzenia

Nadchodzi wielki finał wydarzenia, a Iron Maiden będzie miało swoje logo umieszczone na czołgach w grze. To część trzyaktowego wydarzenia muzycznego w grze, w którym wystąpił już Sabaton (Akt 1) i Megadeth (Akt 2). Teraz Iron Maiden zostaje uznany za „gwiazdę wieczoru” Aktu 3.

Odblokuj wyjątkowe nagrody związane z Iron Maiden

Od teraz do 3 października gracze będą mogli zdobyć specjalne nagrody związane z Iron Maiden, w tym czołg TO-55 z wizerunkiem Senjutsu oraz specjalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”, który jest wyłącznie dostępny w grze na czas tego wydarzenia.

Eddie jako dowódca i inne bonusy

Co więcej, fani będą mieli możliwość zdobycia Eddie’ego jako dowódcy 3D Hero w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. A to jeszcze nie wszystko! Gracze będą mieli możliwość zgromadzenia aż 14 różnych Eddie’ów 2D w standardowych rolach dowódców, związanych z okładkami wszystkich albumów Iron Maiden.

Modyfikacje czołgów i muzyka jako dodatek

Oprócz skórek czołgów w stylu Iron Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadają wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor – gra dostępna na konsolach

World of Tanks Modern Armor to darmowa, oparta na drużynowej rozgrywce gra dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com