Świat czołgów zakończy Metal Fest z nawiązaniem do Iron Maiden.

Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby rozpalić emocje fanów militarnych symulatorów i heavy metalu w grze World of Tanks Modern Armor. Ta współpraca jest częścią „Metal Festu” organizowanego przez firmę, w ramach którego ikoniczna maskotka zespołu, Eddie, dołącza jako cyfrowy dowódca tygodniami po włączeniu Vic Rattleheada zespołu Megadeth.

Eddie i Iron Maiden władcami World of Tanks

Podczas tego wydarzenia Iron Maiden będą miały swoje logo wyraźnie umieszczone na czołgach w grze. To wszystko jest częścią „trzyaktowego wydarzenia muzycznego w grze”, w którym udział wzięli Sabaton w pierwszym akcie oraz Megadeth w drugim. Iron Maiden teraz jest uważany za „główny zespół” trzeciego aktu.

Wyjątkowe nagrody dla fanów

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody brandowane Iron Maiden, w tym czołg TO-55 z motywem Senjutsu wraz z miotaczem ognia oraz specjalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”, który jest ekskluzywny dla tej gry podczas tego wydarzenia.

Dodatkowo fani będą mogli otrzymać Eddiego jako dowódcę 3D Hero w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. Jako gdyby tego było mało, będzie można zdobyć „14 różnych standardowych dowódców Eddiego w technologii 2D” opartych na wszystkich okładkach albumów Iron Maiden.

Wzory skórek czołgów w stylu Maiden

Oprócz skórek czołgów w stylu Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” podczas przebywania w swoim garażu czołgów, pod warunkiem że posiada się wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor – gra dla konsolowców

World of Tanks Modern Armor to bezpłatna gra oparta na zespołowej rozgrywce, dostępna wyłącznie na konsolach, co oznacza, że jest dostępna na PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com