Świat Czołgów: World of Tanks Modern Armor obchodzi 10. rocznicę!

World of Tanks Modern Armor: 10-letnie święto

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi 10. rocznicę hucznego sukcesu na konsolę pod tytułem World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play. Ekspansja na konsolę trwała dalej, kiedy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnie dziesięć lat gra ciągle ewoluowała, a najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, zadebiutowała w 2021 roku. W obecnej odsłonie, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów, prezentując pojazdy i technologię z okresu drugiej wojny światowej i zimnej wojny.

10-lecie World of Tanks Modern Armor: dużo nagród i niespodzianek

„Dziesięć lat temu World of Tanks zadebiutował na Xboxie jako jedna z pierwszych gier free-to-play dla konsol,” powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Pragnę serdecznie podziękować graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także wyrazić szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie uczyniło tę podróż możliwą przez ostatnią dekadę. Stojąc na progu kolejnych 10 lat, zapewniam, że szykujemy się na jeszcze większe przygody i wielkie plany.”

Świętowanie 10-lecia gry World of Tanks Modern Armor potrwa aż do 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to debiutowały nowe skrzynie wojenne Celebrations, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w wydarzeniu Big X Community Op, które może zakończyć się dla nich zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody związane z 10-leciem gry będą dostępne od 13 lutego, w tym różnego rodzaju sprzęt do garażu, a także – tylko dla weteranów – darmowy lub bardzo przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Świętowanie gry obejmuje także możliwość zdobywania cotygodniowych nagród 10-lecia związanych z wydarzeniami o specjalnych motywach. Dostępne za pośrednictwem strony internetowej Celebrations, rok wyzwań zakończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów Premium: czołgu z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Nowe czołgi i wydarzenia

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobywać i ulepszać. Zawiera on nowe drzewko technologiczne z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów dla trybu zimnej wojny już od lutego, a także nowe drzewko technologiczne z okresu II wojny światowej na wiosnę.

„Nasi gracze uwielbiają nowe czołgi dodawane do gry,” powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę, niż dodawanie więcej darmowej zawartości dla graczy do zdobycia.”

Przez cały rok, gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, takich jak Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat 10-lecia świętowania gry i aktywności, zapraszamy do odwiedzenia strony: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com