Świat czołgów: World of Tanks Modern Armor obchodzi 10. rocznicę!

Odezwa do wszystkich fanów gier wideo! Świętuj z nami 10. rocznicę gry World of Tanks Modern Armor!

Wargaming, nagradzany twórca gier online, z dumą obchodzi 10. rocznicę hicie konsolowym World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na rynek konsolowy trwała dalej, a gra pojawiła się na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza odsłona, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku.

Pod obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1 000 czołgów, przedstawiając pojazdy i technologię z okresów II wojny światowej i zimnej wojny.

Niecierpliwie oczekujmy na niesamowite wydarzenia i darmowe nowości!

„10 lat temu World of Tanks zadebiutował na Xbox, dostarczając jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolach” powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Pragnę serdecznie podziękować graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także specjalne podziękowania dla naszego studia w Chicago, który swoim zaangażowaniem umożliwił tę podróż przez ostatnią dekadę. W obliczu kolejnych 10 lat, zapewniam Was, że przygotowujemy się do jeszcze większych przygód i planów.”

Okazja do zdobycia darmowych czołgów i unikalnych nagród!

Obchody 10. rocznicy gry World of Tanks Modern Armor potrwają aż do 2024 roku! Rozpoczęły się 6 lutego, gdy pojawiły się nowe Celebration War Chests oraz gdy wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, który może zagwarantować im dwa darmowe czołgi: nowy Lago M38 i klasyczny T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji obchodów 10lecia pojawią się od 13 lutego, w tym Garage Gear oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują również możliwość zdobycia miesięcznych nagród związanych z 10leciem podczas specjalnych wydarzeń tematycznych. W ciągu roku wyzwań, dostępnych poprzez ekskluzywną witrynę towarzyszącą Celebrations, uczestnicy będą mieli szansę zdobycia dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów premium: czołgu z czasów II wojny światowej oraz zimnej wojny.

Nowe czołgi do zdobycia i ulepszeń!

World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi dla graczy do zdobycia i ulepszenia w tym roku. Obejmuje to nową linię Tech Tree z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów do trybu zimnej wojny, rozpoczynając od lutego, a także nową linię Tech Tree z okresu II wojny światowej, która pojawi się tego wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają nowe czołgi dodawane do gry” powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu na ich uczczenie i naszą grę niż dodawanie jeszcze więcej darmowej zawartości do zdobycia.”

Serdecznie zapraszamy do udziału w emocjonujących wydarzeniach!

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obchodów 10-lecia i działań, odwiedź oficjalną stronę gry tutaj: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com