Świat czołgów: World of Tanks Modern Armor kończy 10 lat

Z okazji 10. rocznicy – World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany deweloper gier online i wydawca, z dumą świętuje 10. rocznicę hity konsolowej gry World of Tanks Modern Armor. Od 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition pojawiła się na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier typu free-to-play na Xbox 360. Rozszerzenie na rynek konsolowy kontynuowało się, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnie dziesięć lat gra ciągle się rozwijała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoim obecnym mianem World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów oraz technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Wszystko się zaczęło 10 lat temu

„Dziesięć lat temu World of Tanks zadebiutował na Xbox, dostarczając jedną z pierwszych gier free-to-play na konsole” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Serdecznie dziękuję graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie sprawiło, że ta podróż była możliwa przez ostatnią dekadę. Stoimy na progu kolejnych 10 lat, bądźcie pewni, że przygotowujemy się do jeszcze większych przygód i dużych planów.”

Okolicznościowy Event na przestrzeni 10 lat

Celebracja 10. rocznicy gry World of Tanks Modern Armor potrwa aż do 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, gdy pojawiły się nowe Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w wyzwaniach z okazji rocznicy, w których mogą zdobyć dwa darmowe czołgi: nowy Lago M38 i klasyczny T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10. rocznicy będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Okolicznościowe eventy obejmują również możliwość zdobywania co miesiąc specjalnych nagród z okazji 10. rocznicy. Dostępne za pośrednictwem ekskluzywnej strony towarzyszącej Celebrations, rok wyzwań kulminuje w ostateczną nagrodę w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów premium: czołgu z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Nowe czołgi i eventy

World of Tanks Modern Armor w tym roku wprowadzi nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobyć i ulepszyć. Obejmuje to nową linię drzewa technologicznego z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów w trybie zimnej wojny już od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej w tym wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają dodawanie nowych czołgów do gry” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodanie więcej darmowych zawartości dla graczy do zdobycia.”

Przez cały rok, gracze mogą również spodziewać się serii ekscytujących eventów w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi 10. rocznicowych obchodów oraz wydarzeń

Dowiedz się więcej na temat obchodów 10. rocznicy, odwiedzając link: http://console.worldoftanks.com

Komentarze

Źródło : www.bing.com