Świat czołgów rozpoczyna dzisiaj wydarzenie Holiday Ops z Vinnie Jonesem jako dowódcą

Nowy sezon w World of Tanks z udziałem Vinnie Jones!

Witaj w sezonie tankowych zmagań w World of Tanks! W 2023 roku rusza wydarzenie Holiday Ops, a na czele wszystkiego stoi gwiazda filmowa Vinnie Jones. Gracze World of Tanks będą mieli przyjemność zwiedzenia Holiday Village, gdzie otrzymają prezent w postaci nowego czesko-słowackiego czołgu lekkiego Pzw.39. Dowódca Vinnie Jones czeka w bazie, by przyznać specjalne misje i zadania. Wykonując jego misje, odblokujesz nagrody inspirowane celebrytami, w tym style 2D, plakietki, napisy z ikonicznymi frazami, a nawet samego Vinnie Jonesa jako dowódcę czołgu z ekskluzywnym dubbingiem. Będą też prezenty na Prime Gaming i Steam.

World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor

Gracze World of Tanks Blitz mogą wziąć udział w 10-stopniowej wyjątkowej misji celebrytów z Vinnie Jonesem, z kolekcjonowanymi elementami, avatarami i tłem profilu – wszystko w stylu Vinnie Jonesa. Ukończ wszystkie etapy, by otrzymać największy prezent pod choinką, czyli dodatek „Final Argument”. Gracze World of Tanks Modern Armor mogą natomiast zdobyć podwójne nagrody w tegorocznych wyzwaniach indywidualnych i społecznościowych związanych z wydarzeniem Holiday Ops. Czekają na ciebie kosmetyki, wzmocnienia, czas premium i czołg Charlemagne.

Mini film o Vinnie Jonesie w World of Tanks

Na koniec, ciesz się krótkim filmem o Santa, który Wargaming przygotował, by uczcić pojawienie się Vinnie Jonesa w grze strategicznej. To niezapomniane wydarzenie, którego warto doświadczyć osobiście!

Źródło : www.bing.com