Świat czołgów rozpoczyna dzisiaj wydarzenie Holiday Ops, a Vinne Jones obejmuje dowodzenie

Wydarzenia w grze World of Tanks – świąteczna edycja 2023

Witamy w najnowszej edycji świątecznej w grze World of Tanks! Tegoroczne wydarzenie Holiday Ops 2023 zapowiada się niezwykle ekscytująco, a wszystko to za sprawą udziału gwiazdy filmowej Vinne Jonesa. Czekają na nas wiele niespodzianek, nowych misji i świątecznych nagród. Zagłębmy się więc w szczegóły!

Miasteczko Świąteczne oraz nowy czechosłowacki czołg Pzw.39

W tym roku gracze World of Tanks będą mieli okazję odwiedzić magiczne Miasteczko Świąteczne i otrzymać niepowtarzalny prezent – czołg Pzw.39 Premium Czechosłowacki. Ten nowy lekki czołg czeka na nas wraz z Vinne Jonesem, który przydzieli nam misje i zadania do wykonania. Co dokładnie czeka na graczy po ukończeniu misji?

Odblokuj nagrody inspirowane gwiazdą filmową, w tym style 2D, naklejki, napisy z ikonicznymi frazami oraz samą postać Vinne Jonesa jako dowódcę czołgu z ekskluzywnymi dubbingami. Dodatkowo, gracze znajdą ciekawe nagrody na platformach Prime Gaming i Steam. Niech święta w World of Tanks będą wyjątkowe!

World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor

Gracy World of Tanks Blitz będą mieli okazję dołączyć do 10-stopniowej świątecznej misji związanej z Vinnie Jonesem. Odbierz kolekcjonerskie przedmioty, awatary i tła profilu w stylu Vinnie Jonesa, a po ukończeniu wszystkich 10 etapów czeka na Ciebie największy prezent pod choinką – dodatkowy element „Final Argument”.

Dla fanów World of Tanks Modern Armor czekają podwójne nagrody w ramach wyzwania indywidualnego oraz wydarzenia społecznościowego związanego z Holiday Ops. Zdobądź różnorodne kosmetyki, boostery, Premium Time oraz ciężki czołg Charlemagne. To świetny sposób na spędzenie świąt w świecie World of Tanks!

Źródło : www.bing.com