Świat czołgów rozpoczyna dzisiaj świąteczne operacje z Vinnie Jones jako dowódcą

Przygotuj się na sezon tankowej rozgrywki w World of Tanks!

Witajcie w styczniu 2023 roku, kiedy to World of Tanks ogłasza swój coroczny event świąteczny – Holiday Ops, z udziałem gwiazdora filmowego Vinnie Jones. Gracze WoT mogą cieszyć się wirtualną Winter Village i otrzymać specjalny prezent w postaci nowego czechosłowackiego czołgu premium Pzw.39. Dowodzący Vinnie Jones czeka w centrali, by wręczyć specjalne misje i zadania. Wykonanie jego misji odblokuje nagrody zainspirowane gwiazdorskim stylem, w tym malowidła, naklejki, napisy z ikonicznymi frazami, a nawet Vinnie Jonesa jako dowódcę czołgu z ekskluzywnymi nagraniami głosowymi. Dostępne będą także upominki w serwisach Prime Gaming i Steam. Gracze World of Tanks Blitz mogą z kolei wziąć udział w 10-stopniowej wyjątkowej misji z Vinnie Jonesem, zdobywając kolekcjonerskie przedmioty, avatary i tła profilu. Zakończenie wszystkich 10 etapów pozwoli zdobyć najlepszy prezent spod choinki – nakładkę „Final Argument”. Zakochani w grze World of Tanks Modern Armor, mogą natomiast podwajać swoje nagrody, biorąc udział zarówno w indywidualnym wyzwaniu jak i wydarzeniu społecznościowym Holiday Ops. Czekać będą na nich kosmetyki, wzmacniacze, czas premium oraz ciężki czołg Charlemagne. Na koniec, zrelaksuj się i obejrzyj mini film Świętego Mikołaja, który przygotowała firma Wargaming, aby uczcić pojawienie się Vinnie Jonesa w grze strategicznej.

Vinnie Jones – wyjątkowy dowódca i celebryta

Vinnie Jones, znany aktor i były piłkarz, przygotował specjalne zadania i misje dla graczy World of Tanks. Przygotuj się na wyjątkowe nagrody inspirowane działalnością gwiazdora filmowego, a nawet na samą jego obecność na polu bitwy w postaci ekskluzywnego głosu. Na graczy World of Tanks Blitz także czekają wyjątkowe wyzwania, które mogą doprowadzić do zdobycia jednego z najbardziej wartościowych przedmiotów w grze.

Podwójne nagrody dla miłośników World of Tanks Modern Armor

Fani World of Tanks Modern Armor mogą cieszyć się podwójnymi nagrodami, uczestnicząc zarówno w wyzwaniu indywidualnym, jak i wydarzeniu społecznościowym Holiday Ops. To doskonała okazja do zdobycia wartościowych nagród i zadaniowych upominków, które pozwolą na wyróżnienie się na polu bitwy.

Świąteczne niespodzianki na Prime Gaming i Steam

Z okazji Holiday Ops, World of Tanks przygotowało także wyjątkowe niespodzianki dla graczy, które będą dostępne na platformach Prime Gaming i Steam. Czekają na nich ekskluzywne przedmioty i dodatki, które z całą pewnością umilą każdą bitwę w grze.

Źródło : www.bing.com