Świat Czołgów rozpoczyna dzisiaj event Holiday Ops z udziałem Vinnie Jones’a

Nowy sezon World of Tanks Holiday Ops 2023

Fani World of Tanks mogą już cieszyć się nowym sezonem Holiday Ops 2023, który już ruszył. Wydarzenie to obejmuje udział gwiazdy filmowej Vinnie’ego Jonesa. W Holiday Village gracze otrzymają nowy czechosłowacki czołg lekki Pzw.39. Ponadto, Vinnie Jones w osobie dowódcy będzie rozdawał specjalne misje i zadania. Wykonanie jego misji odblokuje nagrody inspirowane przez gwiazdę, w tym style 2D, naklejki, napisy z kultowymi frazami, a nawet samego Vinnie Jonesa jako dowódcę czołgu z wyłącznym dubbingiem. Dostępne będą również dodatki w serwisie Prime Gaming i Steam.

Darmowe prezenty dla graczy

Gracze World of Tanks Blitz mogą cieszyć się 10-stopniowym questem celebryckim z kolekcjonerskimi przedmiotami, awatarami i tłem profilu, wszystko w stylu Vinnie Jonesa. Ukończ wszystkie 10 etapów, aby otrzymać największy prezent pod choinką – załącznik „Final Argument”. Jeśli preferujesz grę World of Tanks Modern Armor, możesz zdobyć podwójne nagrody w tym roku, biorąc udział w zarówno indywidualnym wyzwaniu, jak i wydarzeniu Holiday Ops. Zdobądź kosmetyki, wzmocnienia, czas premium i czołg ciężki Charlemagne.

Moc zabawy w World of Tanks

Pracownicy korporacji Wargaming nieustannie pracują nad nowymi pomysłami i wydarzeniami, aby zapewnić graczom niesamowitą zabawę. Teraz gracze mogą cieszyć się świątecznymi nowościami, a także dodatkowymi nagrodami za swoje umiejętności i zaangażowanie. A to wszystko w towarzystwie słynnego Vinnie Jonesa.

Źródło : www.bing.com