Świat Czołgów Rozpoczyna Dziś Świąteczną Operację z Vinne Jones’em na Przedzie

Nowy Event Holiday Ops w World of Tanks z gwiazdą filmową Vinnie Jones

Już ruszył nowy sezon walk czołgów w grze World of Tanks, a wraz z nim event Holiday Ops 2023 z udziałem gwiazdy filmowej Vinnie Jonesa.

Wioska Świąteczna i Nagrody dla Graczy

Gracze World of Tanks mogą cieszyć się Wioską Świąteczną, a po wejściu do niej otrzymają nowy czechosłowacki czołg lekki Pzw.39. W sztabie rozgrywki czeka na nich Vinnie Jones, który przydziela specjalne misje i zadania. Ukończenie tych misji odblokuje nagrody inspirowane celebrytami, takie jak style 2D, naklejki, napisy z ikonicznymi frazami, a nawet Vinnie Jones jako dowódca czołgu z ekskluzywnym dubbingiem. Dostępne są także prezenty na Prime Gaming i Steam. Gracze World of Tanks Blitz mogą wziąć udział w 10-etapowej celebryckiej wyprawie z kolekcjonerskimi przedmiotami, awatarami i tłami profilu, w stylu Vinnie Jonesa. Ukończenie wszystkich 10 etapów nagrodzi największym prezentem spod choinki – „Final Argument” jakością.

Podwójne Nagrody dla Graczy World of Tanks Modern Armor

Gracze World of Tanks Modern Armor mogą zwiększyć swoje zdobycze, biorąc udział zarówno w indywidualnym wyzwaniu do zdobycia, jak i wydarzeniu społecznościowym Holiday Ops. Zdobądź kosmetyki, wzmacniacze, czas Premium i czołg ciężki Charlemagne. A w międzyczasie, ciesz się filmem w stylu Świętego Mikołaja, który przygotowała firma Wargaming dla uczczenia pojawienia się Vinnie Jonesa w grze strategicznej.

Źródło : www.bing.com