Świat Czołgów: Nowoczesna Obrona, Jedna z Pierwszych Gier Free-to-Play na Konsolach, Kończy 10 Lat

Wargaming wspomina 10. rocznicę gry World of Tanks: Modern Armor

Wargaming, ceniony deweloper i wydawca gier online, z dumą obchodzi 10. rocznicę konsolowego hitu World of Tanks: Modern Armor. Gra pojawiła się na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych darmowych gier na tej platformie w 2014 roku, a następnie na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra stale się rozwijała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks: Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoim obecnym tytułem, World of Tanks: Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Rocznica gry World of Tanks: Modern Armor trwać będzie przez cały 2024 rok!

Obrzędy rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe skrzynie World of Tanks: Celebration oraz wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Big X Community Op, który może dać im możliwość zdobycia dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dalsze nagrody z okazji 10. rocznicy będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu, a także – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Rocznica gry obejmuje również możliwość zdobycia comiesięcznych nagród związanych z wydarzeniami tematycznymi. Cała seria wyzwań kończy się szansą na zdobycie dwóch nieujawnionych jeszcze pojazdów premium: czołgu z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

World of Tanks: Modern Armor wprowadzi nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia w tym roku. Obejmuje to nową linię Tech Tree z niemieckimi lekkimi czołgami oraz niszczycielami czołgów do trybu Zimnej Wojny, która zacznie się w lutym, a także nową linię Tech Tree z okresu II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

Przez cały rok gracze mogą także oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Dokładne informacje o obchodach 10. rocznicy oraz aktywnościach można znaleźć na oficjalnej stronie gry: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com