Świat Czołgów Nowoczesna Obrona, Jedna z Pierwszych Darmowych Gier na Konsolach, Kończy 10 Lat

Świętuj 10. rocznicę World of Tanks Modern Armor z nami!

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi 10. rocznicę konsolowego hitu World of Tanks Modern Armor.

W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na rynek konsolowy kontynuowała się, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. W ciągu ostatniej dekady gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoją obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1,000 czołgów i przedstawia pojazdy i technologię z okresów II wojny światowej oraz zimnej wojny.

10. rocznica World of Tanks Modern Armor!

„Dziesięć lat temu, World of Tanks zadebiutował na Xbox, oferując jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolach” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Składam serdeczne podziękowania graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie uczyniło tę podróż możliwą przez ostatnią dekadę. Stoimy na progu kolejnych 10 lat, więc możecie być pewni, że przygotowujemy się na jeszcze większe przygody i wielkie plany.”

Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor będzie trwać przez cały 2024 rok! Obchody rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, co może skutkować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia będą dostępne od 13 lutego, w tym sprzęt garażowy, a także – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Graczom będzie również dostępna możliwość zdobycia miesięcznych nagród z okazji 10-lecia związanych z specjalnymi wydarzeniami tematycznymi. Dostępne za pośrednictwem ekskluzywnej strony internetowej towarzyszącej obchodom, rok wyzwań zakończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch nieujawnionych jeszcze pojazdów premium: czołgu z II wojny światowej i czołgu zimnej wojny.

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobywać i ulepszać. Obejmuje to nową linię drzewa technologicznego z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów do trybu Zimnej Wojny od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej już wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy do gry dodawane są nowe czołgi” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodawanie nowych darmowych treści, które gracze mogą zdobyć.”

W ciągu roku gracze mogą również spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obchodów 10-lecia i aktywności, odwiedź stronę: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com