Świat Czołgów: Nowe Drzewka Technologiczne i Nagrody za 10 Lat

Odkryj świat World of Tanks Modern Armor!

World of Tanks to gra akcji online, która poświęcona jest zmaganiom pancernym z okresu II wojny światowej. Gra ta jest oparta na współpracy z drużyną oraz łączy miliony graczy z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów bojowych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, wszystkie starannie odwzorowane z historyczną dokładnością.

Możesz walczyć za kierownicą legendarnego czołgu Tiger, wybrać szybkiego i zuchwałego radzieckiego T-34, doskonalić swoją celność z amerykańskim działa 155mm M40 Gun Motor Carriage lub wypróbować eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak potężny czołg Maus z Niemiec. Gracz może posiadać nieograniczoną liczbę czołgów w swoim „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radiostacje, różne rodzaje amunicji, a także załoga czołgu może zdobywać doświadczenie.

Dziesięciolecie World of Tanks Modern Armor

Wargaming obchodzi dziesięciolecie gry World of Tanks Modern Armor. Gra ta zadebiutowała na Xboxie w 2014 roku jako jedna z pierwszych gier free-to-play na rynku konsol Xbox 360. Gra została również wydana na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatni dziesięciolecie tytuł ten stale się rozwijał, a najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, ukazała się w 2021 roku. Pod swoją obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor, oferuje ponad 1 000 czołgów oraz pojazdów i technologii z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Obchody dziesięciolecia World of Tanks Modern Armor będą trwać do 2024 roku! Ferie rozpoczęły się 6 lutego z nowymi skrzyniami Celebration War Chests, a wszyscy gracze mogą wziąć udział w „Anniversary: Big X Community Op”, gdzie mogą zdobyć dwa darmowe czołgi – nowy Lago M38 oraz klasyczny T-34-88. Dodatkowe nagrody będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony Tier X MBT-B Tank.

Czego możemy spodziewać się w roku 2024?

World of Tanks Modern Armor powita w tym roku wiele nowych czołgów. Będzie to nowa linia niemieckich lekkich czołgów i niszczycieli czołgów dla trybu zimnej wojny, które będą dostępne już w lutym, a także nowe drzewo technologiczne dla okresu II wojny światowej, które pojawi się wiosną.

Przez cały rok gracze mogą również spodziewać się szeregu ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej.

World of Tanks Modern Armor jest dostępny na konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło : www.bing.com