Świat czołgów – nowe drzewa technologiczne i wydarzenia z okazji 10-lecia

Nowa Era World of Tanks: historia, rozwój, nowe dodatki

Świat gier World of Tanks

World of Tanks to gra akcji wieloosobowa online, dedykowana do walk z użyciem czołgów. Gracze mogą wziąć udział w epickich bitwach z okresu II wojny światowej, wybierając spośród ponad 150 pojazdów panceranych, zapewniających pełną dokładność historyczną.

Wargaming obchodzi dziesiątą rocznicę sukcesu konsolowej gry World of Tanks: Modern Armor. Ta niesamowita gra, która zadebiutowała na konsoli Xbox, rozwijała się i ewoluowała przez lata.

Nowości w świecie World of Tanks

World of Tanks: Modern Armor został wzbogacony o ponad 1000 czołgów, wozów bojowych i technologii z okresu II wojny światowej i zimnej wojny. Gracze mogą brać udział w wydarzeniach tematycznych, zdobywać nagrody i skorzystać z możliwości zdobycia nowych, ekskluzywnych pojazdów panceranych.

Obchody dziesiątej rocznicy gry pozwolą na zdobycie nowych czołgów, w tym niemieckich lekkich czołgów, niszczycieli czołgów oraz nowych drzewek technologicznych. Dodatkowo, gracze mogą spodziewać się wielu innych atrakcyjnych wydarzeń w grze, w tym wyzwań tematycznych, Tankfest i wiele więcej.

World of Tanks Modern Armor dostępny na konsolach

World of Tanks Modern Armor jest dostępny na konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S, dzięki czemu wszyscy fani czołgów mogą cieszyć się tą wspaniałą grą na swoich ulubionych platformach.

Źródło : www.bing.com