Świat Czołgów Modern Armor, jedna z pierwszych gier Free-to-Play na konsolach, świętuje 10 lat

Wargaming świętuje 10. rocznicę gry konsolowej World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi 10. rocznicę przeboju konsolowego World of Tanks Modern Armor. World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Rozwój gry na konsole trwał, a w 2016 roku stała się dostępna także na PlayStation. Przez ostatnie dziesięć lat, gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoją obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1 000 czołgów i prezentuje pojazdy i technologię z czasów II wojny światowej i zimnej wojny.

10-letnia rocznica World of Tanks Modern Armor!

Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwa do 2024 roku! Oficjalnie rozpoczęło się 6 lutego, kiedy to nowe skrzynie Celebration War Chests zadebiutowały, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w wydarzeniu Anniversary: Big X Community Op, które może zakończyć się zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody związane z 10. rocznicą będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie garażowe, a także – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują również zdobywanie miesięcznych nagród związanych z 10. rocznicą, związanych z eventami tematycznymi. Poprzez wyłączną witrynę towarzyszącą Celebration, rok wyzwań zakończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów premium: czołgu z okresu II wojny światowej i czołgu zimnej wojny.

Nowe czołgi dla graczy!

World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia w tym roku. Obejmuje to nową linię drzewka technologicznego z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów do trybu zimnej wojny począwszy od lutego, a także nowe drzewko technologiczne z okresu II wojny światowej, które pojawi się wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają dodawanie nowych czołgów do gry,” powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu na ich celebrowanie niż dodawanie kolejnych darmowych treści do zdobycia przez graczy.”

Przez cały rok, gracze mogą także spodziewać się szeregu ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej.

Dla szczegółowych informacji o obchodach 10. rocznicy i aktywnościach, śledź link: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com