Świat Czołgów: Modern Armor, jedna z pierwszych gier free-to-play na konsolach, kończy 10 lat

World of Tanks Modern Armor: 10 lat zabawy i emocji

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi dziesięciolecie przebojowej gry konsolowej World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych darmowych gier na Xbox 360. Ekspansja na konsole trwała, gdy gra stała się dostępna na platformie PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnie dziesięć lat gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Obecnie gra oferuje ponad 1000 czołgów oraz technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Wspomnienia Wargaming

„10 lat temu World of Tanks zadebiutował na Xbox, będąc jedną z pierwszych darmowych gier na konsolę” – powiedział Victor Kislyi, dyrektor generalny Wargaming. „Wielkie podziękowania dla graczy z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie sprawiło, że ta podróż była możliwa przez ostatnie 10 lat. Gwarantuję, że stoimy na progu kolejnych 10 lat, więc szykujcie się na jeszcze większe przygody i wielkie plany.”

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor będą trwały do 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe skrzynie Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Big X Community Op, który może skutkować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody związane z 10. rocznicą będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub bardzo przeceniony czołg MBT-B Tier X.

Obchody gry obejmują również możliwość zdobycia miesięcznych nagród związanych z 10. rocznicą, związanych z specjalnymi wydarzeniami tematycznymi. Poprzez ekskluzywną witrynę towarzyszącą Celebration, rok wyzwań kończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów Premium: czołgu z okresu II wojny światowej i z okresu zimnej wojny.

Nowe czołgi

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia. Obejmuje to nową linię technologiczną niemieckich lekkich czołgów oraz niszczycieli czołgów do trybu zimnej wojny startując od lutego, a także nową linię technologiczną z okresu II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy dodajemy do gry nowe czołgi” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich uhonorowanie i naszej gry niż dodanie jeszcze więcej darmowej zawartości do zdobycia przez graczy.”

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać na szereg ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obchodów 10. rocznicy oraz aktywności, odwiedź oficjalną stronę gry: http://console.worldoftanks.com

Comments

Źródło : www.bing.com