Świat czołgów Modern Armor, jedna z pierwszych gier free-to-play na konsolach, kończy 10 lat

Świętuj z nami 10. rocznicę World of Tanks Modern Armor!

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi dziesiątą rocznicę konsolowego hitu World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition pojawiło się na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na rynek konsolowy kontynuowała się i gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. W ciągu ostatniej dekady gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, zadebiutowała w 2021 roku. Pod obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1,000 czołgów i przedstawia pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Nowe nagrody i wydarzenia na 10. rocznicę

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwają do 2024 roku! Festiwale rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe Skrzynie Wojenne. Do udziału w obchodach zaproszeni są wszyscy gracze i mogą wziąć udział w Community Op, dzięki któremu mogą zdobyć dwa darmowe czołgi: nowy Lago M38 oraz klasyczny T-34-88. Nagrody związane z obchodami 10. rocznicy będą dostępne od 13 lutego, w tym dodatkowe akcesoria do garażu oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują także możliwość zdobywania miesięcznych nagród związanych z 10. rocznicą, związanych z specjalnymi wydarzeniami tematycznymi. Przez wyłączną stronę towarzyską Celebrations, rok wyzwań kulminuje w ostateczną nagrodę – dwoma jeszcze nieujawnionymi pojazdami premium: czołgiem z II wojny światowej i zimnej wojny.

Nowe czołgi i wydarzenia w grze w ciągu roku

World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi dla graczy do zdobycia i ulepszenia w tym roku. Zawiera nową linię drzewa technologicznego przedstawiającą niemieckie czołgi lekkie i niszczyciele czołgów do trybu zimnej wojny począwszy od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy do gry dodawane są nowe czołgi”, powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie niż dodanie więcej darmowej zawartości do zdobycia dla graczy.”

Przez cały rok gracze mogą również spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i nie tylko.

Szczegółowe informacje o obchodach 10. rocznicy i działaniach znajdziesz tutaj: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com