Świat Czołgów Modern Armor, jedna z pierwszych gier Free-to-Play na konsolach, kończy 10 lat

Celebrating 10 Years of World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, z dumą obchodzi 10. rocznicę premiery konsolowego hitu World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutowało na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na konsole trwała dalej, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra stale się rozwijała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoją obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1 000 czołgów, prezentując pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Oświadczenie CEO Wargaming

„Dziesięć lat temu World of Tanks zadebiutowało na konsoli Xbox, oferując jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolę,” powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Serdecznie dziękuję graczom z całego świata, którzy zagrali w naszą grę i przyczynili się do jej rozwoju, a także wyrażam szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie sprawiło, że ta podróż była możliwa przez ostatnią dekadę. Wchodząc w kolejne 10 lat, możecie być pewni, że szykujemy się do jeszcze większych przygód i dużych planów.”

Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwają do końca 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy pojawiły się nowe skrzynie Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, który może zaowocować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10. rocznicy będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu, a dla weteranów – darmowy lub bardzo przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują również możliwość zdobycia co miesiąc nagród związanych z 10-leciem w ramach specjalnych wydarzeń tematycznych. Dzięki ekskluzywnej stronie towarzyszącej Celebration, rok wyzwań kończy się ostateczną nagrodą – dwoma jeszcze nieujawnionymi pojazdami Premium: czołgiem z okresu II wojny światowej i czołgiem zimnej wojny.

Nowe czołgi i wydarzenia

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobyć i ulepszać. W tym nowa linia drzewa technologicznego zawierająca niemieckie lekkie czołgi i niszczyciele czołgów dla trybu zimnej wojny od lutego, a także nowa linia drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy dodajemy nowe czołgi do gry,” powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu, aby uczcić ich i naszą grę, jak dodanie większej ilości darmowej zawartości, którą gracze będą mogli zdobyć.”

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Dla szczegółowych informacji na temat obchodów 10. rocznicy i aktywności, odwiedź oficjalną stronę internetową: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com