Świat czołgów Modern Armor, jedna z pierwszych gier free-to-play na konsolach, kończy 10 lat

Wargaming: Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany twórca gier online, z dumą świętuje 10. rocznicę sukcesu konsolowego hitu World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na tej platformie. Ekspansja na konsole trwała i w 2016 roku gra stała się dostępna na PlayStation. Przez ostatnią dekadę gra ciągle się rozwijała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Obecnie World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów, prezentując pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

10. rocznica World of Tanks Modern Armor: Co nowego?

“Dziesięć lat temu, World of Tanks zadebiutował na konsoli Xbox, przynosząc jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolę” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. “Składam serdeczne podziękowania graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także wyrażam szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie uczyniło tę podróż możliwą przez ostatnią dekadę. Stoimy na progu kolejnych 10 lat, bądźcie pewni, że przygotowujemy się do jeszcze większych przygód i dużych planów”.

Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwa do 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, gdy zaprezentowano nowe skrzynie Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, dzięki czemu mogli zdobyć dwa darmowe czołgi: nowy Lago M38 i klasyczny T-34-88. Dodatkowe nagrody związane z 10. rocznicą będą dostępne od 13 lutego, w tym elementy wyposażenia garażowego, a dla weteranów gry – darmowy lub silnie przeceniony czołg MBT-B na poziomie X.

Obchody gry będą także obejmować możliwość zdobycia miesięcznych nagród związanych z 10. rocznicą, związanych z specjalnymi wydarzeniami tematycznymi. Dostępne poprzez ekskluzywną stronę internetową, rok wyzwań zakończy się ultimate nagrodą – dwoma jeszcze nieujawnionymi pojazdami Premium: czołgiem z okresu II wojny światowej i czołgiem zimnej wojny.

Nowe czołgi w World of Tanks Modern Armor

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia. Zestaw będzie zawierał nową linię drzewa technologicznego z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów na trybie zimnej wojny, startując od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

“Nasi gracze uwielbiają, gdy dodajemy nowe czołgi do gry” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. “Nie ma lepszego sposobu na ich obchody i naszą grę, niż dodanie większej ilości darmowej zawartości do zdobycia dla graczy”.

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wielu innych.

Dla szczegółowych informacji na temat obchodów 10. rocznicy gry i aktywności, zapraszamy do odwiedzenia: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com