Świat Czołgów Modern Armor, jedna z pierwszych gier Free-to-Play na konsolach, kończy 10 lat

Witaj w Światu Czołgów Modern Armor – Z okazji 10-lecia gry!

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi 10. rocznicę sukcesu konsolowego hitu World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na Xbox jako jedna z pierwszych darmowych gier na Xbox 360. Ekspansja na konsole kontynuowała się, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra stale się rozwijała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod obecną nazwą World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1 000 czołgów oraz przedstawia pojazdy i technologię ery II wojny światowej i zimnej wojny.

Ogromne wyzwanie: 10 lat sukcesu

„Dziesięć lat temu World of Tanks zadebiutował na Xbox, oferując jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolę” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Składam serdeczne podziękowania graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju oraz specjalne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie umożliwiło tę podróż przez ostatnią dekadę. Gwarantujemy, że przygotowujemy się do jeszcze większych przygód i wielkich planów na przyszłe 10 lat.”

Festiwalowe obchody i niespodzianki

Obchody 10-lecia gry World of Tanks Modern Armor potrwają do 2024 r.! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, gdy pojawiły się nowe Celebrowane Skrzynie Wojenne, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w trwającym od 6 do 20 lutego wydarzeniu Jubileusz: Wielkie X w Społeczności, które może zaowocować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia stały się dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie garażu oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub bardzo przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują również możliwość zdobywania miesięcznych nagród z okazji 10-lecia związanych z wydarzeniami tematycznymi. Dostępne poprzez ekskluzywną stronę towarzyszącą Celebrations, rok wyzwań kończy się ostateczną nagrodą, czyli dwoma jeszcze nieujawnionymi pojazdami premium: czołgiem z II wojny światowej i czołgiem z zimnej wojny.

Nowe czołgi i ekscytujące wydarzenia

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobyć i ulepszyć. Obejmuje to nową linię drzewa technologicznego zawierającą niemieckie lekkie czołgi oraz niszczyciele czołgów do trybu Zimnej Wojny od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej, która pojawi się tego wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy do gry dodawane są nowe czołgi” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich celebrowanie niż dodanie jeszcze więcej darmowej zawartości do zdobycia przez graczy.”

W ciągu roku gracze mogą także spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, takich jak Marzenia o Maszynach i powrót popularnych aktywności, takich jak Wyzwanie Złotego Tygodnia, Tankfest, i wiele więcej.

Dla szczegółowych informacji dotyczących obchodów 10. rocznicy i aktywności, śledź link: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com