Świat Czołgów Modern Armor, Jedna z Pierwszych Darmowych Gier na Konsoli, Ma 10 Lat

Świętuj z nami 10-lecie gry World of Tanks – Modern Armor!

Przez dziesięć lat gra World of Tanks podbija serca graczy na całym świecie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, nagród i niespodzianek! Już teraz rozpoczęliśmy obchody tego wielkiego wydarzenia, a na Was czekają fantastyczne prezenty i nowe możliwości w grze World of Tanks – Modern Armor!

Dziękujemy za 10 niesamowitych lat!

Warto wspomnieć, że gra World of Tanks zadebiutowała na konsoli Xbox 360, jako jedna z pierwszych darmowych gier na tej platformie. Od tamtej pory zespół ciągle się rozwijał, dodając nowe czołgi i technologie z epoki II wojny światowej oraz zimnej wojny. W tej chwili, w grze World of Tanks – Modern Armor znajduje się ponad 1000 czołgów, z czego powinni być dumni sami gracze!

Jubileusz potrwa przez cały 2024 rok, a już teraz możecie uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach, zdobywać unikatowe nagrody i unikalne czołgi. Nie może Was tam zabraknąć!

Nowe czołgi na każdy miesiąc!

Podczas tej wyjątkowej rocznicy planujemy wprowadzić do gry nowe linie czołgów – niemieckie czołgi lekkie oraz niszczyciele czołgów z okresu zimnej wojny, a wiosną linie czołgów z okresu II wojny światowej. To doskonała okazja, aby zdobyć nowe czołgi i rozwijać swoją flotę!

Dla prawdziwych weteranów przygotowaliśmy wiele nagród, w tym darmowy czołg Tier X MBT-B. Nie zwlekajcie i dołączcie do obchodów 10-lecia gry World of Tanks – Modern Armor!

Szczegóły i codzienne wydarzenia

W trakcie całego jubileuszu czeka Was seria ekscytujących wydarzeń w grze, jak Dream Machines, wydarzenie Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej! To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was w grze World of Tanks Modern Armor.

Nie zwlekajcie i dołączcie do obchodów 10-lecia gry World of Tanks – Modern Armor!

Więcej szczegółów i informacji znajdziesz tutaj: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com