Świat Czołgów Modern Armor, Jedna z Pierwszych Darmowych Gier na Konsoli, Kończy 10 Lat

World of Tanks: Modern Armor świętuje swoje 10. urodziny!

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi 10. rocznicę konsolowego hitu World of Tanks: Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja w przestrzeń konsolową kontynuowała się, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, została wydana w 2021 roku. Pod obecną nazwą World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów oraz przedstawia pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

10. rocznica

„Dziesięć lat temu, World of Tanks zadebiutował na Xbox, dostarczając jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolach” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Serdecznie dziękuję graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także specjalne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie sprawiło, że ta podróż była możliwa przez ostatnią dekadę. Stoimy na krawędzi kolejnych 10 lat i zapewniam, że szykujemy się do jeszcze większych przygód i wielkich planów.”

Obchody

Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor będzie trwało przez cały 2024 rok! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to nowe skrzynie Warsztatowe z okazji rocznicy zadebiutowały, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Big X Community Op, który może skutkować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10. rocznicy staną się dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu oraz – tylko dla weteranów – za darmo lub heavily heavily discounted czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują również możliwość zdobycia miesięcznych nagród z okazji 10. rocznicy związanej z specjalnymi wydarzeniami tematycznymi. Dostępne za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej towarzyszącej obchodom, rok wyzwań kulminuje w ostatecznej nagrodzie w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów premium: czołgu z okresu II wojny światowej i czołgu zimnej wojny.

Nowe czołgi

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi, które gracze będą mogli zdobywać i ulepszać. Zawiera to nową linię drzewa technologicznego ze świetnymi czołgami niemieckimi i niszczycielami czołgów do trybu zimnej wojny począwszy od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy do gry dodawane są nowe czołgi,” powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodanie więcej darmowych treści do zdobycia przez graczy.”

Przez cały rok gracze mogą również spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obchodów 10. rocznicy i aktywności, odwiedź: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com