Świat Czołgów: Modern Armor, jedna z pierwszych darmowych gier na konsolach, kończy 10 lat

World of Tanks Modern Armor: 10 lat osiągnięć i świętowania!

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie świętuje 10. rocznicę przełomowej gry konsolowej World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsolach Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na rynek konsolowy trwała, a gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra ewoluowała nieustannie, a jej najnowsza odsłona, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoją obecną nazwą oferuje ponad 1000 czołgów i prezentuje pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

10 lat świętowania!

Obchody 10. rocznicy gry World of Tanks Modern Armor potrwają aż do 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe skrzynie Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w wydarzeniu Anniversary: Big X Community Op, które może zakończyć się zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia zostaną udostępnione od 13 lutego, w tym Garage Gear oraz – tylko dla weteranów gry – darmowy lub bardzo przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują także możliwość zdobywania comiesięcznych nagród z okazji 10-lecia w ramach specjalnych wydarzeń tematycznych. Dzięki ekskluzywnej stronie towarzyszącej, rok wyzwań zakończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów Premium: czołgu z okresu II wojny światowej i czołgu zimnej wojny.

Nowe czołgi i wydarzenia

Gra World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia w tym roku. Obejmuje to nową linię drzewa technologicznego prezentującą niemieckie lekkie czołgi i niszczyciele czołgów do trybu zimnej wojny począwszy od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej, która pojawi się tej wiosny.

„Nasi gracze uwielbiają dodawanie nowych czołgów do gry,” powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodawanie jeszcze więcej darmowej zawartości do zdobycia dla graczy.”

Przez cały rok gracze mogą również spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Więcej informacji

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obchodów 10-lecia oraz aktywności, odwiedź stronę: http://console.worldoftanks.com.

Źródło : www.bing.com