Świat Czołgów: Modern Armor, jedna z pierwszych darmowych gier na konsolach, kończy 10 lat

World of Tanks Modern Armor: Wargaming celebruje 10 lat gry na konsoli!

10 lat World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, z dumą świętuje 10. rocznicę przebojowej gry konsolowej World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutowało na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na tej platformie. Ekspansja w przestrzeń konsolową kontynuowała się, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra ciągle ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod swoją obecną nazwą, World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1 000 czołgów i prezentuje pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

“Dziesięć lat temu, World of Tanks zadebiutowało na Xboxie, dostarczając jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolach”, powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. “Składam serdeczne podziękowania graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, który swoim zaangażowaniem uczynił tę podróż możliwą przez ostatnią dekadę. W momencie, gdy stajemy na krawędzi następnych 10 lat, możecie być pewni, że przygotowujemy się do jeszcze większych przygód i dużych planów.”

Rocznica 10 lat World of Tanks Modern Armor

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwają do 2024 roku! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe skrzynie Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, co może skutkować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia będą dostępne od 13 lutego, w tym Gadżety do garażu, a – tylko dla weteranów – darmowy lub mocno przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Obchody gry obejmują również możliwość zdobywania comiesięcznych nagród 10-lecia związanych z wydarzeniami tematycznymi. Dostępne za pośrednictwem ekskluzywnej strony towarzyszącej Celebrations, rok wyzwań kończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych pojazdów Premium: czołgu z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia. Obejmuje to nową linię Tech Tree zawierającą niemieckie lekkie czołgi i niszczyciele czołgów do trybu zimnej wojny, startujące w lutym, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

“Nasi gracze uwielbiają, gdy do gry dodawane są nowe czołgi”, powiedział główny projektant Brenden McCormack, “Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodanie więcej darmowych treści do zdobycia przez graczy.”

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Dla szczegółowych informacji na temat obchodów 10-lecia i aktywności, odwiedź link: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com