Świat Czołgów Modern Armor, Jedna z Pierwszych Darmowych Gier na Konsolach, Kończy 10 Lat

Z okazji 10. rocznicy gry World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie świętuje 10. rocznicę sukcesu konsolowej gry World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutował na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play w tej platformie. Ekspansja na konsole trwała dalej, a w 2016 roku gra stała się dostępna również na PlayStation. Przez ostatnią dekadę gra nieustannie ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, zadebiutowała w 2021 roku. Pod obecną nazwą World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1 000 czołgów z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

10-lecie z World of Tanks Modern Armor!

„Dziesięć lat temu World of Tanks zadebiutował na konsoli Xbox, stając się jedną z pierwszych gier free-to-play na konsolach” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Pragnę serdecznie podziękować graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a także szczególne uznanie dla naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie umożliwiło tę podróż przez ostatnią dekadę. W obliczu kolejnych 10 lat, możecie być pewni, że przygotowujemy się do jeszcze większych przygód i planów.”

Świętuj z nami!

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwają przez cały 2024 rok! Wszystko rozpoczęło się 6 lutego, kiedy to zadebiutowały nowe Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, który może skutkować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 oraz klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia będą dostępne już od 13 lutego, włącznie z wyposażeniem do garażu, a dla weteranów gry – darmowym lub mocno przecenionym czołgiem Tier X MBT-B.

Rocznica gry obejmuje również możliwość zdobywania co miesiąc specjalnych nagród związanych z tematycznymi wydarzeniami. Dzięki wyłącznej stronie internetowej, rok pełen wyzwań kulminuje w ostatecznej nagrodzie, jaką są dwa jeszcze nieujawnione premiumowe pojazdy: czołg z II wojny światowej i zimnej wojny.

Nowe czołgi i wydarzenia

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia. Będzie to nowa linia drzewa technologicznego zawierająca niemieckie lekkie czołgi i niszczyciele czołgów do trybu zimnej wojny już w lutym, a także nowa linia drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej już wiosną.

„Nasi gracze uwielbiają mieć nowe czołgi w grze” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodanie jeszcze więcej darmowej zawartości do zdobycia.”

Przez cały rok gracze mogą także spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obchodów 10. rocznicy gry i zaplanowanych wydarzeń, śledź ten link: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com