Świat czołgów: Modern Armor – 10 lat gry F2P na konsolach

Wargaming świętuje 10. rocznicę konsolowego hitu World of Tanks Modern Armor!

10 lat rozwoju gry

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie świętuje 10. rocznicę kultowego hitu konsolowego World of Tanks Modern Armor. Gra pojawiła się na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier free-to-play na Xbox 360, a jej ekspansja na konsolach kontynuowała się w 2016 roku na PlayStation. Z ponad 1000 czołgów i technologii z okresu II wojny światowej i zimnej wojny, World of Tanks Modern Armor stale ewoluuje, a najnowsza aktualizacja pojawiła się w 2021 roku.

Rewolucja w całym roku!

Obchody 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor będą trwały przez cały 2024 rok! Festyn rozpoczął się 6 lutego, kiedy to nowe Skrzynie Zabaw z okazji świętowania zadebiutowały, a gracze zostali zaproszeni do udziału w wielkim wydarzeniu przez całą społeczność, które może zakończyć się zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody związane ze świętowaniem 10. rocznicy będą dostępne od 13 lutego, w tym wyposażenie do garażu oraz – tylko dla stałych graczy – darmowy lub bardzo przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Nowe czołgi i wydarzenia

World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia w tym roku. Obejmuje to nową linię drzewa technologicznego z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów w trybie zimnej wojny od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego II wojny światowej na wiosnę.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy dodajemy nowe czołgi do gry”, powiedział główny projektant Brenden McCormack, „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i naszą grę niż dodanie nowej darmowej zawartości do zdobycia dla graczy”.

Przez cały rok gracze mogą się również spodziewać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele więcej.

Dla szczegółowych informacji na temat obchodów 10. rocznicy i aktywności śledź link tutaj: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com