Świat czołgów: crossover Dune przynosi ikonicznych członków załogi i więcej

Nowość od Wargaming: Przedstawione nowe crossovery w świecie World of Tanks

Nowości World of Tanks

Firma Wargaming ogłosiła nowe wysiłki promocyjne wokół gry World of Tanks, a wśród nich crossover z popularnymi postaciami z Dune. Nowe crossovery przynoszą nowe czołgi, postacie i wiele innych nowości, co dla fanów gry jest niewątpliwie interesującą informacją.

World of Tanks na komputery osobiste

W przestrzeni gry World of Tanks na PC gracze będą mogli rekrutować postacie takie jak Gurney Halleck, Rabban i Lady Jessica jako członków załogi swoich czołgów. Ponadto dostępny będzie nowy czołg wzorowany na ikonicznych pojazdach ornitopterów z Dune.

Ponadto gracze mogą oczekiwać nowych naklejek i stylów, z których niektóre zawierają „wkrótce ikoniczne linie” z nadchodzącego filmu Dune: Part Two. Wydarzenie to odbywa się od 15 do 25 lutego.

World of Tanks Blitz

W grze World of Tanks Blitz, pomiędzy 23 lutego a 7 marca, gracze mogą zdobyć nowe haki, tło profilu i awatar dla postaci Gurney Halleck, a także nowe zadania związane z Rabbanem i Fremen, oraz nowy czołg.

World of Tanks Modern Armor

Od 5 marca World of Tanks Modern Armor zaprezentuje nowe wydarzenie społecznościowe pozwalające na odblokowanie postaci Gurney Halleck, Rabban i dowódców Sardaukar Warrior. Dodatkowo, gra na konsolę umożliwi zdobycie Rabban jako 3D dowódcy.

Crossovery World of Tanks

Oprócz septembrowej premiery RTS Dune: Spice Wars, obecny czas to świetny moment dla fanów Dune, którzy wzbogacają swój świat o coraz to nowe crossovery.

W ten sposób Dune dołącza do rzeszy gier i marek, z którymi połączył się World of Tanks, takich jak Silent Hill, WWE i, no cóż, Chuck Norris.

World of Tanks jest obecnie dostępna za darmo na PC za pośrednictwem platformy Steam. World of Tanks Blitz jest dostępna na komputery osobiste, urządzenia mobilne oraz Nintendo Switch, a World of Tanks Modern Armor dostępna jest na konsolach PlayStation oraz Xbox.

Źródło : www.bing.com