Świat czołgów Blitz x Teenage Mutant Ninja Turtles: Nowa współpraca!

Teenage Mutant Ninja Turtles invades World Of Tanks Blitz!

TMNT w World Of Tanks Blitz

Fani „Nastoletnich Żółwi Ninja” mogą teraz cieszyć się nowym crossoverem w grze World Of Tanks Blitz, gdzie postacie Tejnag Mutant Ninja Turtles dołączają do rozgrywki. Event potrwa do 24 maja, dając graczom szansę na udział w wydarzeniu, które wymaga aktywności w grze przez siedem dni. W tym czasie będziesz mieć dostęp do specjalnego czołgu TMNT Party Wagon, grając przez 60 poziomów w nowym evencie: Operation: Cowabunga. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat tego wydarzenia, wraz z dwoma zwiastunami prezentującymi zawartość, życząc powodzenia w tej ekstremalnej misji.

Wydarzenie w World Of Tanks Blitz x Teenage Mutant Ninja Turtles

Gracze World of Tanks Blitz wezmą udział w siedmiodniowym wydarzeniu „Into the Sewers!”. Aby odblokować ekskluzywne nagrody inspirowane TMNT, gracze powinni osiągać pięć zwycięstw dziennie. Nagrody obejmują dwa ekskluzywne camo, animowany awatar mistrza Splintera, turtl-riffic tło profilu i specjalne akcesoria do garażu ozdobione klasycznymi elementami z tajnego kryjówki TMNT. Jeszcze więcej – dostępne będą trzy zestawy zawierające Mega cool Mutant tank wyposażony w Turtle blaster gun i inspirowany TMNT Party Wagon.

Po rozgrzaniu się gracze będą gotowi na starcie z nikczemnym Shredderem w epickiej konfrontacji, rozpoczynającą się 1 maja w 60-stopniowym evencie „Operation Cowabunga”. Ta impreza jest wypełniona wieloma nagrodami, włączając ekskluzywne avatary Teenage Mutant Ninja Turtles: Fearless leader Leonardo, ready Raphael, brainiac Donatello i party dude Michelangelo. Gracze pokażą swoją Turtle power na polu bitwy, rywalizując o cztery charakterystyczne camo w kolorach klasycznych strojów ninja żółwi. Tankers powinni być czujni na ostateczną nagrodę – legendarny camo dla P.44 Pantera, inspirowany poważnie groźnym Shredderem.

Źródło : www.bing.com