Świat Czołgów Blitz: 5 wskazówek jak zdobyć kredyty

Jak zarabiać Skredyty w World of Tanks Blitz: 5 skutecznych sposobów

World of Tanks Blitz to gra, w której Skredyty są prawdziwym paliwem, które sprawia, że twoje ulubione czołgi działają. Gracze mogą za pomocą Skredytów kupować wartościowe produkty zdatne do spożycia, złote amunicje, a nawet nowe czołgi, które zróżnicują ich doświadczenie z grą i sprawią, że będą podekscytowani grą WoT Blitz.

Użyj najlepszych zarabiaczy Skredytów

Czołgi w World of Tanks Blitz nie są wszystkie takie same. Istnieją czołgi premium, które zapewniają zwiększone zarobki Skredytów, i okazały się być bardziej zyskowne niż ich odpowiedniki F2P. Możesz zarobić znacznie więcej Skredytów w WoT Blit, jeśli grasz z najlepszymi zarabiaczami Skredytów.

Kup konto Premium WoT Blitz

Konto Premium to konieczność jeśli chcesz zarabiać Skredyty w World of Tanks Blitz. Konto Premium pozwala graczom na zdobycie o 50% więcej punktów doświadczenia i Skredytów.

Graj ostrożnie

Jednym z najlepszych sposobów zwiększenia swojego dochodu ze Skredytów w World of Tanks Blitz jest granie ostrożnie. To pomoże ci zarobić więcej Skredytów nawet jeśli nie masz konta Premium czy czołgu premium.

Oszczędzaj swoje Skredyty

Zarabianie Skredytów w World of Tanks Blitz to nie tylko grind, ale również trzeba umieć nimi zarządzać. Musisz zarządzać swoimi wydatkami na Skredyty, aby stać się milionerem.

Graj w Plutonie

Ostatnia rada, która znacząco zwiększy twój dochód ze Skredytów w World of Tanks Blitz to gra w plutonie z przyjaciółmi.

Źródło : www.bing.com