Świat Czołgów Blitz: 5 Porad by Zarobić Kredyty

Zarabianie kredytów w World of Tanks Blitz: 5 porad

Czy chcesz odkryć najlepsze sposoby zarabiania kredytów w World of Tanks Blitz? Czytaj dalej, ponieważ dzielimy się z Tobą 5 skutecznymi sposobami!

Zastosuj najlepsze dodatkowe środki zarobku

W World of Tanks Blitz nie wszystkie czołgi są takie same. Są czołgi premium z ulepszonym dodatkowym zarobkiem kredytów, które okazały się bardziej opłacalne niż ich odpowiedniki F2P. Możesz zarobić znacznie więcej kredytów w WoT Blitz, jeśli grasz z najlepszymi czołgami dodatkowymi zarobkującymi kredyty.

Kup konto premium WoT Blitz

Konto premium WoT Blitz zwiększa dochód z kredytów o 50%. Konto premium to konieczność do zarabiania kredytów w World of Tanks Blitz. Konto premium pozwala graczom zarabiać 50% więcej doświadczenia i kredytów.

Graj ostrożnie

Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie dochodu z kredytów w World of Tanks Blitz jest ostrożna gra. To pomoże Ci zarabiać więcej kredytów, nawet jeśli nie masz konta premium ani czołgu premium.

Oszczędzaj swoje kredyty

Zarabianie kredytów w World of Tanks Blitz to nie tylko młócenie, ale także wydawanie. Musisz odpowiednio zarządzać wydatkami kredytów, aby stać się milionerem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci efektywnie oszczędzać kredyty:

Graj w Plutonie

Ostatnia rada, która znacząco zwiększy Twój dochód z kredytów w World of Tanks Blitz, to gra w plutonie ze znajomymi. Dzięki temu masz więcej możliwości zadawania większych obrażeń niż grając solo.

Źródło : www.bing.com