Superfan World of Tanks buduje czołg dla swojego syna!


Grałeś kiedyś w World of Tanks? Muszę przyznać, że osobiście tego nie zrobiłem (poza używaniem go jako narzędzia do analizy porównawczej), ale biorąc pod uwagę, jak fajnie wygląda i jak ogromną i lojalną ma rzeszę fanów, może brakuje mi tutaj czegoś całkiem dużego. – Niezależnie od tego, czy kiedykolwiek w nią grałeś, czy nie, jestem pewien, że wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gra ma bardzo poważnych zwolenników!

Jednym z nich jest oczywiście kanał YouTube „Tymczasem w garażu”. Czemu? A co powiesz na fakt, że właśnie wypuścili film pokazujący ich miłość do gry, budując dla swojego syna prawdziwy czołg roboczy!

świat czołgów

Fan World of Tanks buduje czołg dla Son!

Teraz, żeby było jasne, to nie jest prymitywna tekturowa rama upuszczona na samochód Fisher-Price z pistoletem Nerf przyklejonym taśmą do dachu (co, szczerze mówiąc, jest prawdopodobnie najlepszym, na jaki mogłem sobie poradzić). Modyfikując mały motocykl terenowy, stworzyli pełnowymiarowy czołg z rzeczywistym ciągłym gąsienicą (bieżnik gąsienicowy) zapewniający realistyczny ruch, a także działającym działem wieży!

Możesz zobaczyć konfigurację na poniższym filmie, ale sprawia to, że jestem umiarkowanie zazdrosny, biorąc pod uwagę, że najwięcej, jak mój tata kiedykolwiek ze mną zrobił, jeśli chodzi o moje hobby, było rozegranie kilku rund Duck Hunt w Boże Narodzenie 1988 roku.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej?

To tylko jeden z wielu niesamowitych projektów prezentowanych na kanale i chociaż ten projekt World of Tanks jest prawdopodobnie moim ulubionym, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, a może okazać im trochę miłości, możesz sprawdzić ich YouTube za pośrednictwem linku tutaj !

Teraz będę kłamać, chciałbym pożyczyć tego faceta, aby był moim tatą na chwilę!

Co myślisz? – Dajcie znać w komentarzach!

Źródło : https://www.eteknix.com/world-of-tanks-superfan-builds-tank-for-son/