Steam: Trzy popularne gry wideo teraz dostępne za darmo – sprawdź szczegóły tutaj

Gry World of Warships, World of Tanks i World of Warplanes dostępne za darmo na Steam!

Jeśli jesteś miłośnikiem gier i uwielbiasz otrzymywać darmowe rzeczy, to na pewno ucieszy Cię ta wiadomość! Najnowsza paczka darmowych gratów pochodzi ze Steama i obejmuje pasjonującą serię strategii czasu rzeczywistego. Trzy darmowe gry do pobrania to World of Warships, World of Tanks i World of Warplanes, wszystkie wydane przez Wargaming.

World of Warships: Pakiet DLC ’25 lat Wargamingu’

Dla wszystkich miłośników bitew morskich pakiet DLC ’25 lat Wargamingu’ dla World of Warships to absolutny mus. Ten zestaw zawiera jeden tajemniczy Pojemnik Tac-Do specjalny, trzy Niszące się Ogniste kamuflaże na Steam, trzy Palące Się Ogniem kamuflaże jednorazowe oraz symbol ikonicznego patcha World of Wargaming. Wyrusz na pasjonujące bitwy morskie i pochwalcie się swoimi umiejętnościami dzięki tym ekscytującym dodatkom.

World of Tanks: Pakiet DLC 'Balanga Wargamingu’

Miłośnicy czołgów, cieszcie się! Pakiet DLC 'Balanga Wargamingu’ dla World of Tanks oferuje świetny zestaw smakołyków. W środku znajdziesz jedno dniowe Konto Premium WoT, które dostarcza różne przywileje i bonusy. Dodatkowo otrzymasz również dwie Osobiste Rezerwy, które dają 50% bonusa do doświadczenia w walce przez jedną godzinę i Osobiste Rezerwy, które dają 200% bonusa do wolnego doświadczenia i doświadczenia załogi przez jedną godzinę. Wejdź na pole bitwy w pełni wyposażony w te cenne ulepszenia.

World of Warplanes: Pakiet DLC 'Blériot-SPAD S.510′

Dla tych, którzy preferują walki powietrzne, pakiet DLC 'Blériot-SPAD S.510′ dla World of Warplanes to ekscytujące uzupełnienie. Ten zestaw zawiera potężny francuski myśliwiec II poziomu, Blériot-SPAD S.510. Oprócz nowej maszyny wojennej otrzymasz dodatkowy slot w hangarze, w pełni wykwalifikowanego pilota oraz unikalny schemat malowania, który daje dodatkową przewagę w bitwach. Ponadto, ciesz się trzema dniami korzyści z konta Premium, aby sięgnąć nowych wysokości na niebie.

Czy właśnie podbijasz morza, dominujesz na lądzie czy panujesz w powietrzu, te darmowe gry na pewno zapewnią niekończącą się rozrywkę i pełną adrenaliny akcję. Nie przegap tych niesamowitych okazji, aby ulepszyć swoje doświadczenia z grami i zanurzyć się w epickich bitwach. Udaj się teraz do Steama, aby odebrać swoje darmowe nagrody i wyruszyć w niezapomniane przygody w świecie gier!

FAQs:

Q1: Co to jest Steam?
Steam to platforma dystrybucji cyfrowej opracowana przez firmę Valve Corporation, renomowaną firmę zajmującą się produkcją gier wideo. Służy jako sklep internetowy do zakupu, pobierania i grania w gry wideo na komputerach osobistych. Steam oferuje ogromną bibliotekę gier z różnych gatunków, w tym akcji, przygód, RPG, strategii, symulacji i wielu innych.

Q2: Jaką grą wideo jest World of Warplanes?
World of Warplanes to darmowa gra online o masowej wieloosobowej walce powietrznej (MMO) opracowana przez Persha Studia i wydana przez Wargaming.net. Gra została pierwotnie wydana w listopadzie 2013 roku w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, Ameryce Północnej i Europie.

Oświadczenie o odrzuceniu odpowiedzialności: Treść ta została opracowana przez podmiot trzeci. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/ podmiotów i nie reprezentują poglądów Gazety Gospodarczej (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie wouchuje za treściami ani za nie odpowiada w jakikolwiek sposób. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu potwierdzenia, czy wszelkie informacje i zawarte w niej treści są poprawne, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym oświadcza, że ​​nie udziela jakiejkolwiek gwarancji, wyraźnej ani dorozumianej, odnośnie raportu i jakiejkolwiek zawartej w nim treści.

Źródło : www.bing.com