Steam: Teraz za darmo, poznajesz te 3 popularne gry wideo? Sprawdź szczegóły tutaj

Jestem graczem i uwielbiam dostawać darmowe rzeczy, a jeśli Ty również, to mam dla Ciebie niespodziankę! Najnowsza paczka darmowych gier pochodzi ze Steam i zawiera emocjonującą serię strategii czasu rzeczywistego. Trzy gry dostępne do pobrania za darmo to World of Warships, World of Tanks i World of Warplanes, wydane przez Wargaming.

World of Warships: Paczka DLC ’25 lat Wargaming’

Dla wszystkich fanów morskich bitew wojennych, paczka DLC ’25 lat Wargaming’ do gry World of Warships to konieczność. Paczka zawiera jeden specjalny takityczny kontener, trzy można użyć kamuflaży Steam, trzy można użyć kamuflaży Smouldering Fire oraz kultowy patch World of Wargaming. Wyrusz w ekscytujące bitwy morskie i pokaż swoje umiejętności z tymi ekscytującymi dodatkami.

World of Tanks: Paczka DLC 'Wargaming Party’

Fani czołgów, cieszcie się! Paczka DLC 'Wargaming Party’ do gry World of Tanks oferuje uroczy zestaw niespodzianek. Znajdziesz tam jedno dniowe Premium Account WoT, które oferuje różne korzyści i bonusy. Dodatkowo otrzymasz dwa osobiste rezerwy, dające 50% bonusu do punktów dowódczych na jedną godzinę oraz osobiste rezerwy, na które przysługuje 200% bonusu do wolnych punktów dowódczych i punktów załogi także na jedną godzinę. Wejdź na pole bitwy z pełnym wyposażeniem w te cenne ulepszenia.

World of Warplanes: Paczka DLC 'Blériot-SPAD S.510′

Dla tych, którzy woleli walki powietrzne, paczka DLC 'Blériot-SPAD S.510′ do gry World of Warplanes to ekscytujące uzupełnienie. Ta paczka zawiera potężny francuski myśliwiec klasy II, Blériot-SPAD S.510. Razem ze swoim nowym bojowym ptakiem otrzymasz dodatkowe miejsce w hangarze, w pełni przeszkolonego pilota oraz unikalny schemat malowania, który daje dodatkową przewagę w bitwach. Ponadto, korzystaj z trzydniowych korzyści Premium account, by wzbić się na nowe wysokości w niebiosach.

Niezależnie od tego, czy podbijasz morza, dominujesz na lądzie, czy panujesz w powietrzu, te darmowe gry zapewnią Ci niekończącą się rozrywkę i akcję pełną adrenaliny. Nie przegap tych niesamowitych okazji, by wzmocnić swoje wrażenia z gier i zanurzyć się w epickich bitwach. Udaj się teraz na Steam, aby odebrać swoje darmowe gry i wyruszyć na niezapomniane przygody w grach!

Najczęściej zadawane pytania:

Pytanie 1: Co to jest Steam?
Steam to platforma cyfrowej dystrybucji stworzona przez Valve Corporation, renomowaną firmę produkującą gry wideo. Służy jako sklep internetowy do kupowania, pobierania i grania w gry na komputery osobiste. Steam oferuje ogromną bibliotekę gier różnych gatunków, w tym akcji, przygodowych, fabularnych, strategicznych, symulacyjnych i wielu innych.

Pytanie 2: Czym jest gra wideo World of Warplanes?
World of Warplanes to darmowa gra wieloosobowa online, która skupia się na walkach powietrznych. Została stworzona przez Persha Studia i wydana przez Wargaming.net. Gra została pierwotnie wydana w listopadzie 2013 roku w krajach WNP, Ameryce Północnej i Europie.

Oświadczenie o odrzuceniu odpowiedzialności: Ten tekst został napisany przez osobę trzecią. Wyrażone tutaj poglądy przynależą do odpowiednich autorów/ podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie udziela pełnomocnictwa ani nie popiera żadnych z treści, ani nie ponosi odpowiedzialności za nie w żaden sposób. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu upewnienia się, że wszelkie dostarczone informacje i treści są poprawne, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym odrzuca wszelkie gwarancje, wyraźne lub dorozumiane, dotyczące raportu i jakichkolwiek treści w nim zawartych.

Źródło : www.bing.com