Start Pass Bitewny Żółwie Ninja w World of Tanks

Nowa zawartość w grze World Of Tanks inspirowana klasycznym serialem Teenage Mutant Ninja Turtles!

Nowy Pasaż Bitewny TMNT w World Of Tanks

Firma Wargaming wypuściła zupełnie nowy Pasaż Bitewny dla World Of Tanks, w którym pojawią się postacie Teenage Mutant Ninja Turtles. Gracze będą mieli okazję wziąć udział w emocjonujących bitwach w trzech unikalnych czołgach: Party Wagon, Shred Tread i Technodrome.

Nagrody i Zawartość

Wyjątkowe nagrody i przedmioty z motywem TMNT z nowymi dubbingami czekają na graczy. W sezonie będą dostępne progresywne style, cała drużyna Teenage Mutant Ninja Turtles, reporterka April O’Neil oraz antagoniści Shredder, Bebop, Rocksteady i Krang jako członkowie załogi.

Czołgi otrzymają specjalne 3D style, takie jak „Shred Tread” dla czołgu BZ-75, „Technodrome” dla czołgu Manticore i „Party Wagon” dla czołgu TVP T 50/51.

Dla posiadaczy Prime Gaming dostępny będzie pakiet z ekskluzywnym stylem, dekalem tematycznym i specjalnym medalem z Splinter Commander, który będzie dostępny od 19 marca.

Podsumowanie

Zapraszamy do zdobycia unikatowych nagród i wzięcia udziału w specjalnych misjach związanych z kultowymi postaciami TMNT w grze World Of Tanks. Nie przegap tej okazji, Pasaż Bitewny potrwa od 6 marca do 7 czerwca!

Źródło : www.bing.com