Sprzęt i przewodnik po sprzęcie dotyczący ulepszeń w terenie


Świat czołgistów to Obiekt 283 – radziecka platforma promocyjna. Więzi pierścieniowe mogą być przenoszone do niego z innych ts bez kary, ale nie ma on dodatkowego współczynnika zarabiania srebra lub obligacji. Tylna wieża jest główną cechą charakterystyczną tego czołgu. Po raz pierwszy można kupić tokeny w terminalu Ofensywa Noworoczna 2023.

W poradniku możemy porównać auto do kolegów z klasy. Polecam nasze produkty, ale potem wybraliśmy najlepszy sprzęt. Korzyści płynące z ulepszania i grania na Ob są różne. Losowo 283 wygrane.

Obiekt TTX 283 został przekazany.

Przegląd pokazuje, jak zobaczyć Obiekt 283 w WoT.

Dla porównania wzięliśmy radzieckiego ST, kilka innych promocyjnych czołgów i Szweda. Niemniej jednak często częściej będziemy rysować analogie z Ob. II 430 ma tylną wieżę i inne wyposażenie.

Siła ognia

Jest to dostępne dla Ob. Wszystko to oznacza działo podwójnego standardu, o kalibrze 100 mm z zaległym czasem i 360 jednostkami uszkodzeń, więc w zasadzie nie jest źle! Penetracja pancerza podstawowego pocisku przeciwpancernego zmniejsza się o 226 mm, więc powinieneś używać złota, narzędzi w trzech rozmiarach i ułamka czasu.

Robienie rzeczy inaczej będzie lepsze. Nie jest tak źle, ale chciałbym być bliżej osiągnięcia pożądanego rezultatu. 430 zob. Jednak w przeciwieństwie do innych krajów ZSRR ma silną stabilizację. W przeciwieństwie do ludzi w gospodarce syryjskiej, ob jest drugim co do wielkości trzepotem. 430II.

Tylny ładunek jest tak ciężki, że DPM jest za mały jak na 229. Ten Obiekt ma ciekawy efekt, który nie jest ograniczony do 430 II, ale ma: „Rezultat” tego zadania.

Wieża z pełnym obrotem, kąty deklinacji -6+20, co oznacza, że ​​jest mniej zależna od terenu i może strzelać z niedostępnych pozycji 430 II.

Witalność: Księga Ob. 283

Bezpieczeństwo sprzętu jest minimalne, ale zbroja może cię zaskoczyć, ponieważ jest tutaj obecna, w przeciwieństwie do ulepszonego odpowiednika. Wieża jest cienka, a siła może być użyta do usunięcia ciężkiego pancerza od 260 mm do 300 mm, stąd brak penetracji złotej skorupy.

Wymagania dla kadłubów przed występem:

VLD ma wiele płyt pancerza (zdjęcie) pod różnymi kątami, więc wiele pocisków odbije się rykoszetem, jeśli trafią w działo, ale im niższy kąt, tym mniejszy kąt. NLD i sekcja pancerza na ich szczycie są najbardziej wrażliwe, są bardzo niebezpieczne, ale mogą przebijać zbyt często bez większych trudności.

Czołg stopniowo unosi się przed sterem, a manekin może zostać wchłonięty, ale może być kontrolowany przez wyższych zamiast wyższych, aby przebić ich czoło. Z tego samego powodu wchodzenie w klincz czołem kadłuba to strata czasu, poza tym jest długi i nie zawsze da się uciec przed wrogami trafionymi z tej broni.

Pozycja wieży od lewej do tyłu. Oprócz rombu ściana z boku zostanie pokryta ekranami.

Mobilność i inteligencja to główne cele.

Prędkość maksymalna jest nieco niższa niż 50 km/h, ale ma dobrą dynamikę przyspieszenia. Ze względu na prędkość 17,89 KM/t wykonuje najszybszy ruch i wstrzymuje go. Manewrowość też jest dobra.

Współczynnik ukrycia i promień widzenia są minimalne; dlatego trudno jest kogoś prześwietlić.

Zalety i wady.

Osiągi Obiektu 283 wyraźnie pokazują mocne i słabe strony.

Zalety:

Silnik o dużej rotacji, dobry EHV jak na radziecki czołg ze stabilizacją działa zamontowanego z tyłu wieży Solidna wieża Dobry VLD i pancerz boczny, często rykoszety Doskonała dynamika i zwrotność.

Wady:

Niska penetracja pancerza Niskie uszkodzenia na minutę Wrażliwe strefy przedniego pancerza Niska prędkość maksymalna Przeciętne maskowanie i widoczność.

Technika jest generalnie tak dobra jak czołg, który każdy gracz może zdobyć za darmo przy odrobinie szczęścia.

Wybrane wyposażenie dla Obiektu 283.

W przypadku tego czołgu preferowano tradycję, która może usuwać słabości i poprawiać siłę. Musimy ułatwić sobie zwiększanie prędkości i przyspieszenie przeładowania, a ustabilizowane oznacza, że ​​najważniejsze jest, aby wstać.

Otrzymasz wartości takie jak te: Tysiące rzeczy!

Jeśli trochę zboczysz, możesz użyć przechwyconego sprzętu, aby wygenerować snajpera, aby nie dopuścić do celności snajpera, a następnie ustawić limity czasowe, aby cię chronić, a następnie ustawić: np. Skróć swój sprzęt do maksimum przekręcając precyzję, celując w czas i przebranie do maksimum.

Wentylacja. Ubijak. Cel.

Biorąc pod uwagę ulepszenia polowe, zobacz wyniki ekranu siły ognia na następnym ekranie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie zaleca się tej opcji:

Pociski są krótkie i nieskończone. Możesz po prostu stracić czas i nie będziesz miał czasu na zadawanie obrażeń i nawet łatwe pokonanie wroga bez Turbosprężarki.

Tylko drugi montaż należy rozważyć, jeśli nie wiesz, jak grać czołgiem z tylną wieżą na mapie i zrób to. Powiemy Ci więcej o tym, jak grać.

Obiekt 283 Szkolenie personelu: Wybór profitu.

Zbiornik składa się z 4 osób. Dowódca będzie pełnił obowiązki radiooperatora, więc wybór atutów jest standardem dla radzieckich ST: „Wydry”

Pola dla Obiektu 283, czyli operacji aktualizacji.

Modernizacja pola będzie inna, biorąc pod uwagę, że możesz spróbować umieścić 2 opcje wyposażenia tego czołgu. Jeśli grasz w aktywną grę, możesz użyć swoich preferencji.

Powinieneś pominąć. Z jednej strony silnik może zostać znokautowany przez NLD, ale nie będziesz też chciał poświęcić tej stabilności. Z drugiej strony, ze względu na ewentualną utratę motocykla, mogę bać się zaryzykować podwyżkę mandatów. Nie zaszkodzi to celności celownika napinającego w żadnej konstrukcji, nie powodując kolizji w pływającym celowniku. Dostrojenie turbosprężarki zwiększy prędkość skrętu, a w tym czołgu kluczowe znaczenie ma szybsze rozwijanie się. Kompleksowe przyspieszenie konwergencji zwiększy komfort strzelania, a trafienie wroga jest bardziej opłacalne niż posiadanie o 15:00 więcej PW.

Jeśli planujesz snajperkę, najpierw załóż aluminiowe mocowania i dotrzyj do trzeciej przeciwodblaskowej maski reflektora.

Ekwipunek

Aby zagrać w Obiekt 283 Jak grać w Obiekt 283

Jeśli celem Goal 283 jest czołg wsparcia, to gramy na otwartych mapach i na początku bitwy, jak blisko lub na końcu lądu, widzimy krajobraz i odjazd sojuszników. Nie zawsze powinieneś próbować rozbić bank; raczej lepiej podążać za bankiem, o ile żyjesz dłużej i o ile czujesz, że skończy się to wyrządzeniem szkód.

W obszarach leśnych/pustynnych uważnie przyglądaj się terenowi, aby móc bawić się czołgami HVL, dla których nie jesteś praktycznym rozwiązaniem i nie możesz wtedy wystawiać całego kadłuba wrogowi. Jeśli chodzi o tego CT, można cofnąć się pod ostrym kątem, aby strzelić z powrotem, a jeśli się nie odwróci, cofną się, inaczej się przebiją. Podejście miejskie jest podobne do ciężkiego z wieżą.

Wniosek

Czołg wcale nie jest imba, ale w rezultacie jest to świetna opcja, biorąc pod uwagę, że każdy może go zdobyć bez zbytniego stresu. Technika jest dość wyważona i generalnie robi dobre wrażenie. Nie bądź leniwy i spełnij wszystkie warunki, aby spróbować kupić Obiekt 283 w swoim hangarze.Źródło : https://game-news24.com/2022/12/02/equipment-and-the-equipment-guide-on-the-field-upgrades/