Nowe wydarzenie Warhammer 40,000 w grze World of Tanks Modern Armor – zobacz szczegóły

Nowe wydarzenie Warhammer 40,000 w grze World of Tanks Modern Armor

Warhammer 40,000 to najbardziej znane uniwersum science fiction firmy Games Workshop, w którym Imperium Ludzkości walczy z Orkami, Eldarami, Nekronami, Tyranidami i samymi siłami Chaosu. Seria Warhammer 40K rozpoczęła się jako gra w miniatury stołowe. Teraz rozszerzyła się o gry planszowe, książki i gry wideo.

2 maja rozpocznie się zupełnie nowe wydarzenie Warhammer 40,000 dla graczy World of Tanks Modern Armor na PlayStation 4 i PlayStation 5. To wydarzenie stawia graczy przeciwko Orkom i siłom Chaosu. Dostępnych jest pięć nowych czołgów, dwóch nowych dowódców bohaterów 3D ze specjalnymi głosami oraz wydarzenie społecznościowe.

Nowe czołgi

W ramach wydarzenia Warhammer 40,000 dostępnych będzie pięć nowych czołgów:

  • Niszczyciel czołgów Nemesis
  • Czołg lekki Teefbreaka
  • Czołg średni Reaper’s Scythe
  • Czołg średni Ignis Purgatio
  • Dostępny wyłącznie na konsolach czołg ciężki Leman Russ

Andy Dorizas, dyrektor artystyczny World of Tanks Modern Armour, kierował staraniami o dokładne odtworzenie tych czołgów na pole bitwy w XX wieku. „Skrupulatnie przestudiowaliśmy fizyczny czołg, aby był jak najbardziej dokładny” — powiedział Dorizas. „Następnie poprosiliśmy artystów o przetłumaczenie naszych koncepcji na użyteczną geometrię w naszej grze.

Dowódcy

Dwóch nowych dowódców bohaterów 3D, Volusad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian z Sisters of Battle, walczy w sprawie Imperatora i jest dostępnych dla graczy przez całe wydarzenie.

Cała ta zawartość jest częścią Gladiatorów, obecnego epickiego sezonu World of Tanks Modern Armour. Jest dostępny w połączeniu z dwuczęściowym wydarzeniem społecznościowym, w którym uczestnicy mogą połączyć siły z Kosmicznymi Marines lub Siostrami Bitwy, aby walczyć najpierw z Orkami, a później z agentami Chaosu.

Użytkownicy konsoli World of Tanks będą mieli okazję kupić przedmioty związane z Warhammerem 40000 podczas wydarzenia społecznościowego.

Kup lub zakręć szczegóły wydarzenia ze zniżką.

Źródło: KhelTalk Esports.