Specjalne kody World of Tanks na listopad 2022 r. (kody promocyjne Lesta Games)


World of Tanks to nowa nazwa znanej gry World of Tanks – wydaje się, że pochodzi od strony rebrandingu po odłączeniu od Wargaming. Obietnice są teraz różne dla obu wersji gry, regularnie dodajemy ważne kody bonusowe do World of Tanks. Czas na bieżąco aktualizować i nie dodawać fikcyjnych kombinacji, wszystkie są spersonalizowane przed publikacją.

Lesta Games odpowiada za wydawanie kodów w regionie U-Rhee w World of Tanks, najczęściej wydawane są dni kont premium, to.c. Złoto, srebro, materiały eksploatacyjne lub unikalne misje bojowe są wydawane do aktywacji. Istnieje również opcja premii za wysokie tony (głównie do poziomu 5 włącznie), ale często, z których większość jest wykorzystywana tylko do zbiegania się z ważnymi wydarzeniami.

Chciałbym przekazać kod bonusowy do World of Tanks na 20 listopada 2022 roku.

Po zakończeniu podziału firmy na regiony europejskie i RU to już prawie koniec. Grudzień nie jest zaskoczeniem, że w świecie czołgów jest jeszcze bardzo mało pełnoetatowych premii.

Zwróć uwagę na warunki aktywacji:

Możesz aktywować kod bonusowy tylko raz na konto. Czas konta premium rozpoczyna się w momencie aktywacji kodu bonusowego. Kod może być użyty do regionu RUBY (obsługiwanego przez Lesta Games).

Dodaj artykuł do zakładek, aby nie przegapić nowych kodów bonusowych do World of Tanks.

Jak aktywować kod bonusowy w World of Tanks (Lesta Games)?

Teraz dla graczy RU-Regional zmieniła się strona do wprowadzania kodów bonusowych, teraz musisz się zalogować za pomocą poniższego linku.

https://lesta.ru/shop/redeem/

Przestarzałe kody

Kody promocyjne World of Tanks zostały dodane z poniższej listy.

Oferty w październiku.

D2HEYHQBGAN ograniczony okres ważności (od 15.10 do 18.00 Mozambik). 5 BR dla pojazdów wykorzystujących doświadczenie x5, zestawy konstrukcyjne 5 x3, zestawy naprawcze 5 x3. Podręcznik szkoleniowy (100 000 XP) dla wszystkich francuskich członków załogi, Podręcznik szkoleniowy (100 000 XP) dla wszystkich brytyjskich członków załogi, Podręcznik szkoleniowy (100 000 XP) dla wszystkich czechosłowackich członków załogi.

57X4Y4BGNV ograniczona długość 22.10 do godziny 18 zgodnie z MSC. Daje 5 BR za 5x dla dowolnego pojazdu, 5 dużych napraw, 5 dużych apteczek. Podręcznik szkoleniowy (100 000 XP) dla wszystkich Francuzów, Podręcznik szkoleniowy (100 000 XP) dla wszystkich brytyjskich członków załogi, Podręcznik szkoleniowy (100 000 XP) dla wszystkich czechosłowackich członków załogi.

Zachowaj artykuł z zakładką, aby nie przegapić freebie. Chociaż kod Lesta Games jest zawsze wypuszczany z nowymi gadżetami dla graczy.

Jak zdobyć kod do World of Tanks?

Istnieją różne opcje kodów promocyjnych do World of Tanks w 2022 r., które są dostępne w różnych grach.

kod bonusowy

Ten rodzaj kodu znajduje się w broszurach, publikacjach, promocjach czy wydarzeniach. Czasami oferowane są im promocje w sklepie z programistami. Kody bonusowe reprezentują bonusy, takie jak dni konta premium, waluta w grze i inne przydatne zasoby. Są jednorazowe, ograniczone do użytku i nadające się do recyklingu.

Kod zaproszenia

Chociaż kod bonusowy nie zawiera zaproszonego kodu tylko dla nowych kont tylko w ciągu siedmiu dni. Kiedy zarejestrujesz się za pomocą zaproszenia, a następnie za pomocą powitalnego kodu bonusowego, możesz zaoszczędzić do trzech tygodni premii, od 2500 złota i więcej.

W artykule możecie wybrać kod zaproszenia do World of Tanks (tylko dla kont, które zostały zarejestrowane co najmniej 7 dni temu).

Kody uzyskuje się z karty podarunkowej lub oficjalnego certyfikatu.

Tego typu kody można kupić w wyspecjalizowanych sklepach detalicznych. Lista nagród jest taka sama jak innych bonusów.

Życzymy miłej gry! Nie zapomnij sprawdzić tego artykułu, jeśli potrzebujesz kodu bonusowego do WT (w UE).Źródło : https://game-news24.com/2022/11/01/world-of-tanks-special-codes-for-november-2022-lesta-games-promo-codes/