Sabaton ogłasza szczegóły albumu „Wojna, która zakończy wszystkie wojny”


Sabaton przygotowują się do przekroczenia harmonogramu wydawania płyt w 2022 roku. Szwedzcy rockmani pod wpływem wojny ogłosili, że ich kolejne wydawnictwo będzie zatytułowane Wojna kończąca wszystkie wojny i teraz jest na celowniku na uliczną randkę 4 marca za pośrednictwem Nuclear Blast.

Zespół napisał i nagrał album podczas pandemii zeszłego roku, tworząc album koncepcyjny, który zawiera 11 zupełnie nowych piosenek, które poruszają tematy związane z okrucieństwami, cudami i wydarzeniami I wojny światowej.

Chociaż zespół był zajęty pracą nad nową muzyką, w ostatnich miesiącach angażował fanów. Na początku tego roku wydali samodzielny cover „Kingdom Come” Manowar, a następnie w sierpniu, kiedy połączyli siły z Świat czołgów seria gier, która zaoferuje film „Steel Commanders”.

Sabaton był w trasie, zapewniając wsparcie ikonom metalu Judas Priest tej jesieni, a na wiosnę 2022 r. zaplanowano masową europejską wędrówkę. Hu i Lordi dołączą do nich w biegu, a szczegóły dotyczące biletów i wszystkie daty wymienione tutaj .

Jeśli chodzi o album The War to End All Wars, w tej lokalizacji przyjmowane są obecnie zamówienia przedpremierowe na nadchodzące wydawnictwo. Będzie dostępny w różnych formatach CD, winylowych i kasetowych. Sprawdź grafikę i listę utworów poniżej.

Sabaton, Wojna kończąca wszystkie wojny Grafika + lista utworów

1. Sarajewo
2. Szturmowcy
3. Dreadnot
4. Żołnierz nie do zabicia
5. Żołnierz Niebios
6. Piekielny wojownik
7. Wyścig do morza
8. Pani Ciemności
9. Dolina Śmierci
10. Świąteczny rozejm
11. Wersal

Top 25 albumów Power Metal wszech czasów

Source : https://loudwire.com/sabaton-war-to-end-all-wars-album-details/