Rzuć okiem na to, co nadchodzi w World of Tanks w styczniu


Mając tylko dwa dni do początku 2023 roku, Wargaming zdecydowało się wypuścić nowy comiesięczny film World of Tanks na styczeń. Film pokazuje, co nadchodzi w następnym miesiącu, w tym koniec obecnego wydarzenia świątecznego. Nastąpi to 9 stycznia, więc gracze mają bardzo mało czasu, aby awansować na świąteczny poziom i zdobyć te nagrody. Oznacza to również, że czołgi z bieżącego sezonu również znikną. Chwyć te ze sklepu, zanim to się stanie, jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu za rzeczy.

Jeśli chodzi o nową zawartość, Gabinet Arcade, oficjalny tryb zabawy World of Tanks, powraca wraz z trybem epoki lodowcowej. To zaczyna się dzisiaj i trwa do 1 stycznia, więc nie ma zbyt wiele miejsca dla tych, którzy chcą wziąć udział. Nie martw się jednak, jeśli tym razem go przegapisz. Powróci – wraz z walką na śnieżki – 6 stycznia.

5 stycznia zostanie udostępniony nowy utwór, dzięki któremu gracze będą mogli odblokować Rheinmetall Panzerwagen i Vz. 55 czołgów.

Mówiąc o nowych czołgach, w nadchodzącym roku zostanie dodana nowa linia chińskich czołgów ciężkich. Obejmuje to gałąź możliwych do zbadania czołgów ze zwiększeniem prędkości. Ponadto play-offy World of Tanks rozpoczną się 21 stycznia i będzie można je obejrzeć na Twitchu. Szczegóły na ten temat i nie tylko znajdziecie w poniższym filmie.

Wybierz się w podróż do płaszczyzny wiedzy na noworoczne wydarzenie EverQuest, które rozpocznie się dzisiaj

Aktualizacja ArcheAge wprowadza pewne zmiany QoL, rozpoczyna wydarzenie poprawy na koniec roku

Konami ujawnia nową listę banów wpływającą na 12 kart do nadchodzącego Yu-Gi-Oh!  Patch Master Duel w styczniu

Duelyst 2 otwiera bezpłatną publiczną wersję beta na Steamie i przeglądarkach, przebudowę

Odpowiedź Microsoftu na próbę FTC powstrzymania umowy Activision oskarża pozew "Postawienie antymonopolowego prawa na głowie"

Pantheon Rise Of The Fallen udostępnił jako pierwszyŹródło : https://www.mmobomb.com/news/get-sneak-peek-what-coming-world-of-tanks-january