Roblox AU:Reborn Codes (sierpień 2022): Darmowa gotówka i nagrody


AU:Reborn to kolejna popularna gra Roblox z kodami w grze, aby uzyskać darmową walutę i nagrody. Pełne instrukcje realizacji aktywnych kodów za darmo można znaleźć tutaj.

AU:Reborn to gra walki na Roblox, opracowana przez AU:R. W tej grze wieloosobowej musisz opanować moce i zastosować je, aby najpierw pokonać przeciwną stronę. Aby pokonać przeciwnika, możesz wybrać i połączyć niektóre z najbardziej znanych lub potężnych postaci ze znanego anime. Sprawdź swoje talenty i opanuj ruchy wszystkich postaci w grze, aby przekonać się, czy możesz zostać największym wojownikiem.

AU: Reborn ma kilka aktywnych kodów, które zapewniają wiele ekskluzywnych darmowych przedmiotów. Im więcej posiadasz tych przedmiotów, tym silniejszy i skuteczniejszy będziesz w grze. Postępuj zgodnie z pełnym przewodnikiem krok po kroku i jak najszybciej korzystaj z tych gratisów.

Czytaj więcej: Kody World of Tanks (sierpień 2022)

Roblox AU:Reborn Codes (sierpień 2022)

Oto lista wszystkich dostępnych kodów:

  • !kod 30klubi: Darmowa gotówka i tokeny
  • !kod 20KLIKES: Darmowa gotówka i tokeny
  • !kod 10klubi: Darmowa gotówka i tokeny
  • !kod 5klubi: Darmowa gotówka i tokeny

Jak wykorzystać kody AU:Reborn

Jeśli nie wiesz, jak zrealizować kody, wykonaj poniższe czynności:

  • Otworzyć Roblox AU: Odrodzenie na Twoim urządzeniu.
  • Wciśnij „/” na klawiaturze lub po prostu kliknij menu czatu.
  • Otworzy się okno czatu.
  • Skopiuj kod jak wynika z podanej przez nas listy.
  • Po prostu wklej go do czat.
  • Na koniec kliknij Wchodzić przycisk i ciesz się swoją nagrodą!

AU: Reborn wygasłe kody

Z przyjemnością dowiesz się, że obecnie nie ma żadnych kodów, które do tej pory wygasły. Oczekuje się, że wkrótce pojawi się więcej kodów. Dlatego pamiętaj, aby regularnie zaglądać na naszą stronę.

Czym są te kody?

Możesz wykorzystać kody AU: Reborn na darmowe przedmioty w grze, takie jak gotówka, tokeny i inne. Na przykład możesz użyć tych przedmiotów, aby kupić przedmioty i odblokować więcej umiejętności. Dzięki tym darmowym przedmiotom możesz uzyskać ogromny wzrost poziomu i znacznie szybciej awansować na wyższy poziom. Tak więc wykorzystanie tych kodów może zapewnić Ci duży wkład, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy grasz już od dłuższego czasu!

Jak zdobyć więcej kodów za darmo?

Po prostu przeszukaj sekcję Roblox naszej witryny, aby uzyskać więcej informacji na temat Roblox AU: Reborn. Będziemy Cię informować o nowych kodach, gdy tylko będą dostępne. Najlepiej byłoby wykorzystać je tak szybko, jak to możliwe, gdy zostaną opublikowane, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy się skończą.

Zdobądź więcej świeżo ugotowanych kodów od Roblox from, Roblox Fame City Codes, Roblox Sea Piece Codes, Roblox Clicker Party Simulator Codes i Tribes of Midgard SHiFT Codes na sierpień.

Śledź nas na Świergot i Facebook, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o e-sporcie, grach i rozrywce.

Źródło : https://gameriv.com/roblox-aureborn-codes/