Riot Games przejmuje studio wsparcia World Of Tanks i World Of Warships


Deweloperzy Valorant i League Of Legends, Riot Games, zakończyli zakup Wargaming Sydney, studia wsparcia, które wcześniej pracowało nad World Of Tanks i World Of Warships. Studio, które jest częścią Wargaming od 2012 roku, zmieni nazwę na Riot Sydney. Przejdą do pracy nad grami na żywo Riot, w tym Valorant i League Of Legends.

Nowo przemianowany Riot Sydney jest jednym z największych studiów deweloperskich w Australii i istnieje od ponad 25 lat. „Rioterzy, którzy mieli okazję pracować z członkami zespołu z Sydney, są pewni nie tylko technologii, którą zbudowali przez lata, ale, co ważniejsze, ludzi, którzy ją zbudowali” – powiedział współzałożyciel Riot. Marca Merrilla. Wargaming Sydney, oprogramowanie pośredniczące MMO Bigworld Technology, stało się częścią Wargaming dekadę temu, ale to nie jest część przejęcia.

Umieściliśmy Valorant wśród 25 najlepszych gier FPS, w które można ostatnio grać na PC. Gra została wydana w 2020 roku, a Matt (RPS w pokoju) miał z nią mieszany czas podczas swojej recenzji Valorant. „Strzał Valorant jest tak samo ciężki i precyzyjny jak CS:GO, ze strukturą, która uderza w te same wzloty i upadki. Umiejętności czasami pozwalają przechytrzyć ludzi, zamiast po prostu ich przechytrzyć, i jestem podekscytowany grą w drużynie przyjaznych i skoordynowanych kumpli. Ale jeśli i kiedy odpadną, spodziewam się, że ja też.

Valorant to darmowa gra do pobrania ze sklepu Epic Games Store.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636327af8cc645d2a5593daf329d6a16&url=https%3A%2F%2Fwww.rockpapershotgun.com%2Friot-games-acquire-world-of-tanks-and-world-of-warships-support-studio&c=1286444331144699589&mkt=fr-fr