Realizm w grze World of Tanks – Szaleni Gracze Zbudowali Prawdziwy Czołg

Nowa koncepcja gaming systemu oparta na grze „World of Tanks”

Dla niektórych graczy gier wideo konieczne jest osiągnięcie poziomu immersji lub realizmu. Dlatego niektórzy ludzie przyciągają do symulatorów, a inni czasami ujawniają poufne informacje (wciąż i wciąż i wciąż) w związku z tym, jak realistyczna gra jest w rzeczywistości. I ta dbałość o dokładność właśnie sprawia, że system gry „World of Tanks” jest tak imponujący.

Wideo, opublikowane na platformie X przez użytkownika @Shaihuluddedune, pokazuje zestaw gamingowy dla trzech osób. Konstrukcja do gry jest tak szczegółowa, że posiada działający działo czołgu. Cóż, prawie. Jest tam zamontowany na biurku działo z CO2, do którego jedna osoba wkłada butelki na dwie litry jako „amunicję”, a działo wyrzuca je z powrotem po każdym strzale. Jest tak skomplikowane, jak imponujące. Ktoś wyraźnie miał pomysł i zrealizował go. Nie jest jasne, czy którekolwiek z graczy w filmie faktycznie są czołgistami, czy po prostu entuzjastami zbroi.

Gamingowy system „World of Tanks”, obsługiwany przez zespół w Chinach, jest przestronniejszy niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka elementów, które pozwalają na symulację obsługi pojazdu pancernego. Kierowca kontroluje czołg w grze za pomocą kierownicy, która jest podłączona do systemu gry. Obserwator celuje w działo przy użyciu okularów wirtualnej rzeczywistości Oculus, a obraca lufę za pomocą korby. Kiedy nadchodzi czas na strzał, dosłownie naciska duży czerwony przycisk, a ekran telewizora, na który patrzą, pokazuje trafienie.

Ale bądźmy szczerzy, centrum całego tego zestawu jest działające działo CO2. Ładowacz wkłada świeżą butelkę, „strzela” i wyrzuca „wykorzystaną” łuskę. Ładowacz wyrzuca ją i chwyta kolejną butelkę, aby dokonać nowej serii. W zasadzie większość używanych butelek wydaje się być pustymi butelkami Mountain Dew.

Źródło : www.bing.com