Przywracamy projekt FV4005: Tankfest 2024. Zdobądź skórkę „Henhouse” już teraz!

Projekt Restauracji FV4005 ma na celu ożywienie historii wojennej

Wszystko zostanie ujawnione na Tankfest 2024

Zdobądź skórkę „Henhouse” w grze

World of Tanks Blitz zaprasza wszystkich do wspólnego oddania się pasji do czołgów poprzez renowację FV4005 w Muzeum Czołgów w Bovington

Projekt Restauracji FV4005, nowe przedsięwzięcie dla MMO na różne platformy, rozpocznie wysiłki mające na celu zachowanie kawałka dziedzictwa zbrojnego Wielkiej Brytanii i przedstawi FV4005 na Tankfest z obietnicą 20 000 funtów.

Skórka „Henhouse” i Tankfest 2024

W związku z powyższym, World of Tanks Blitz wprowadzi skórkę „Henhouse”, która pomoże Ci ozdobić swój czołg FV4005 w grze akcji opartej na drużynie. Możesz zdobyć ten ekskluzywny gadżet od 27 czerwca do 3 lipca, wystarczy że wykonać określone zadania przez siedem dni i osiągnąć łącznie 100 000 punktów życia obrażeń na kolejnych etapach.

Tankfest 2024 odbędzie się od 28 do 30 czerwca. Zgodnie z Richardem Cutlandem, Kierownikiem Relacji Wojskowych w Wargaming, „To ekscytujące historyczne ożywienie FV4005 zdobyło zarówno zainteresowanie, jak i pasję naszej niesamowitej bazy graczy. Inwestując w te inicjatywy, World of Tanks pomaga zachować i dzielić się nieocenioną wiedzą o walce czołgów z miłośnikami, odwiedzającymi oraz przyszłymi pokoleniami.”

Kup tematyczny merch i dołącz do społeczności

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem tema-tycznych gadżetów w rzeczywistości na Tankfest, możesz zajrzeć do oficjalnego sklepu World of Tanks, aby znaleźć to, czego potrzebujesz (lub jeszcze lepiej, sprawdź naszą listę kodów do wykorzystania, aby dostać darmowe przedmioty w grze!).

Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, sprawdź World of Tanks Blitz w App Store oraz w Google Play Store. Jest to gra darmowa z opcjami zakupów w aplikacji.

Możesz także dołączyć do społeczności na oficjalnej stronie na Facebooku, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, odwiedzić oficjalną stronę internetową w celu uzyskania więcej informacji, lub rzucić okiem na osadzony film powyżej, aby poczuć klimat wydarzenia wizualnie i dźwiękowo.

Źródło : www.bing.com