Przyjdź imprezować na plaży z okazji 12. urodzin World of Tanks! – Komputery kapsułowe


Gracze mogą zdobywać nagrody: dni konta premium, unikalny i imponujący styl 2D, szwedzki czołg premium III poziomu i wiele więcej

Sierpień 10ten2022 – Chwyć okulary przeciwsłoneczne i spakuj ręcznik plażowy, tej zimy World of Tanks rozgrzewa dni, organizując ogromną 12ten urodziny na plaży w zaciszu własnego domu. Do końca sierpnia Twój garaż stanie się miejscem, w którym będziesz mógł turbochłodzić.

Od 12 sierpniaten do 22 sierpniaznaleźćWorld of Tanks świętuje swoje 12ten rocznicę ze specjalnymi misjami bojowymi, różnymi nagrodami i rocznicowymi monetami do wymiany na cenne gadżety w grze i unikalne elementy personalizacji.

Każdy czołgista, który zaloguje się do gry w dowolnym dniu wydarzenia urodzinowego, od 12 do 22 sierpniaznaleźć, otrzyma bezpłatny styl 2D „Tylko dwanaście”. Ponadto, gdy gracze zalogują się po raz pierwszy w dniu wydarzenia, otrzymają jeden dzień konta premium (łącznie do siedmiu dni konta premium).

Każda codzienna misja bojowa przyniesie 5 rocznicowych monet, które można wymienić na obligacje, rezerwy osobiste, członków załogi, dni konta premium, style, zabawne opcje personalizacji i inne cenne rzeczy w specjalnej sekcji sklepu w grze. W przypadku dużych misji oprócz głównych nagród otrzymasz 20 jubileuszowych monet.

A dla drużyny, która nie przestaje dawać, gracze, którzy ukończą dowolne trzy codzienne misje bojowe, otrzymają Lago M/38, zupełnie nowy, szybkostrzelny szwedzki czołg premium III poziomu.

Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks, mówi, że warto codziennie odwiedzać imprezę na plaży.

„Zwróć uwagę na duże zniżki na możliwe do zbadania pojazdy, elementy do personalizacji, wyposażenie, materiały eksploatacyjne, konwersję wolnych PD i PD załogi i nie tylko. W niektóre dni spodziewajcie się mnożników x2, a nawet x5 PD za pierwsze zwycięstwo każdym pojazdem. World of Tanks z pewnością rozgrzeje wszystko tego lata!” powiedział Urij.

###

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany producent i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działając od 1998 roku, Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 17 biurami na całym świecie, w tym studiami w Chicago, Pradze, Szanghaju, Tokio, Wilnie i Belgradzie. Miliony graczy cieszą się tytułami Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Nasze flagowe produkty to darmowe hity World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz.

Oficjalna strona internetowa: https://asia.wargaming.net/

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona wojnie czołgów. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

Oficjalna strona internetowa: https://worldoftanks.asia/Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62f4b00ac88d4e629ae4573ec6dee12a&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2022%2F08%2Fcome-party-on-the-beach-for-world-of-tanks-12th-birthday%2F&c=5340676169051422844&mkt=fr-fr