PRZYJDŹ IMPREZĘ Z OLIWNYM DRZEWEM W ŚWIECIE ZBIORNIKÓW BLITZ – Komputery kapsułowe


PRZYJDŹ IMPREZĘ Z OLIWKOWYM DRZEWEM W ŚWIECIE CZOŁGÓW BLITZ

Gracze będą podekscytowani do walki dzięki niesamowitym torom i nagrodom w grze w stylu Olivera

24 września 2021 – World of Tanks Blitz dołącza do dziwnego i wspaniałego świata topowego, zmieniającego gatunek artysty, Olivera Tree, na nadchodzące wydarzenie Scooter Army! Muzyk, producent i były mistrz jazdy na hulajnodze, Oliver Tree, będzie miał swój charakterystyczny eklektyczny dźwięk w grze od 24 września do 4 października 2021 roku.

Zwycięstwa zapewnią uczestniczącym graczom nagrody w stylu Olivera, takie jak słuchawki, okulary przeciwsłoneczne i skumulowany awatar, a także dni konta premium i amerykański czołg średni IV poziomu, M3 Lee. Wygrane przedmioty kolekcjonerskie można łączyć w przedmioty legendarne i przechowywać jako pamiątki lub wymieniać na wolne PD (2000 wolnych PD za każdy legendarny przedmiot). Gracze będą mieli również okazję zobaczyć w grze animowany model hulajnogi Tree’s Guinness World, który bije rekordy.

Najbardziej pożądaną nagrodą ze wszystkich będzie jednak cyfrowy autograf Olivera, który gracze mogą wygrać, gdy dotrą do 6NS etap imprezy. To pierwszy raz, kiedy Tree udzielił licencji na swój cyfrowy autograf w jakiejkolwiek grze.

„World of Tanks Blitz uwielbia robić własne akrobacje, zupełnie jak Oliver Tree. Od zabrania naszych czołgów na Marsa i naginania zasad grawitacji, po walki w głębinach oceanu, nieustannie zaskakujemy naszych graczy, przesuwając granice gatunków i dodając jeszcze więcej zabawy do gry. A co może być fajniejszego niż słuchanie pompujących krew bitów Olivera podczas walki?!”, powiedziała Natasha Pershyts, dyrektor ds. produktów wydawniczych w World of Tanks Blitz.

##

WOT Blitz Drzewo Olivera

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz to wieloplatformowa, bezpłatna, drużynowa gra akcji MMO poświęcona zaciekłej walce pancernej. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch, gra pozwala graczom kontrolować 370 legendarnych pojazdów opancerzonych i może pochwalić się ponad 170 milionami pobrań na całym świecie.

World of Tanks Blitz to zabawne, beztroskie podejście do gatunku, które nagina zasady rzeczywistości, wprowadzając wciągającą odmianę walki pancernej. Głęboka mechanika i realistyczne modele fizyczne w autentycznych i alternatywnych ustawieniach historycznych łączą się, aby stworzyć płynną rozgrywkę i różnorodność taktyczną.

O MS-1

MS-1 to główne mobilne studio deweloperskie Wargaming, stojące za World of Tanks Blitz, słynną strzelanką wieloplatformową, oraz World of Warships Blitz, mobilną grą walki morskiej, z których oba produkty zostały pobrane ponad 200 milionów razy.

MS-1 to wielostanowiskowe studio z biurami w Wilnie, Mińsku, Moskwie, Szanghaju i Berlinie. Jej międzynarodowy, wielokulturowy zespół składa się obecnie z ponad 360 profesjonalistów o różnym pochodzeniu i doświadczeniu we wszystkich dyscyplinach, w tym rozwoju, publikacji i operacji. Ta różnorodność kulturowa pomaga dostarczać gry, które trafiają do różnych odbiorców na całym świecie. Niedawno otwarte biuro w Wilnie mieści stale powiększający się zespół opracowujący dwa niezapowiedziane projekty akcji/strzelanek, w tym nowy adres IP.

Oficjalna strona internetowa:
http://ms-1.wargaming.com/Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8957A47244964A75AA5F400B918AC21A&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2021%2F09%2Fcome-party-with-oliver-tree-in-world-of-tanks-blitz%2F&c=6172275809643131538&mkt=fr-fr