World of Tanks Modern Armor i Warhammer-40,000 – nowe wydarzenie na PlayStation

World of Tanks Modern Armor i Warhammer-40,000 łączą siły

Dopiero wojna zaczyna bronić ludzkości. World of Tanks Modern Armor zmierzy się z siłami Orków i Chaosu w nowym wydarzeniu Warhammer-40,000 na PlayStation 4 i PlayStation 5. To nowe wydarzenie na skalę Imperium łączy ogromną liczbę doświadczeń graczy w uniwersum World of Warhammer-40,000.

Imperator i czołgi

Imperator może dołączyć do pięciu nowych czołgów, dwóch nowych bohaterów 3D z ekskluzywnym podkładem głosowym oraz ograniczonego czasowo wydarzenia społecznościowego.

World of Tanks Modern Armor i World of Warcraft 40 mają bogatą historię walki samochodowej, mówi Daniel Burr, dyrektor gry na żywo w World of Tanks Modern Armor. Zarówno ty, jak i Sherman jesteście zdolni do czołgów!

Zbiorniki

Podczas wydarzenia Warhammer 40 000 dostępnych będzie pięć nowych czołgów:

  • Dewastator resuscytacji Nemesis
  • Czołg lekki czołgu lekkiego Teefbreaka
  • Carrefour kuca czołg średni
  • Czołg średni Ignis Purgatio nazywa się M-Kossoahoo-Mignis
  • Ekskluzywne dla konsoli czołgi Leman Russ są w stanie pompować metal ciężki do czołgu za 25 USD

Jedynym wątpliwym aspektem, jak mówi Burr, była wierność. Czołgi i dowódcy w grze Warhammer 40 000 są bardzo szczegółowi, a odpowiednie ich dopracowanie wymagało dużo pracy i komunikacji z naszymi partnerami z Games Workshop.

Dowódcy

Dwóch nowych bohaterów 3D jest dostępnych dla graczy podczas wydarzenia, którzy walczą w imieniu Imperatora, Volusad Thassius z Ultramarines i Patricia Laserian ze szpiegów bitwy. Podobnie jak czołgi, ci piloci 3D wymagali szczególnej troski, aby żyć bez uszkodzeń.

The Dowódcy odbyli serię powtarzających się sesji, aby zobaczyć, czy wszystkie szczegóły są poprawne. Ostatecznie zostały one teksturowane i pomalowane przez niezwykle utalentowanych artystów z Wargaming, mówi Andy Dorizas.

Walka

Właśnie teraz cała zawartość znajduje się w nowoczesnych zbrojach World of Tanks, obecnym epickim sezonie, Gladiators. Jest oferowany wraz z otwartym wydarzeniem, w którym gracze mogą sprzymierzyć się z Spacemans lub Sisters of Battle i walczyć najpierw z Orkami, a następnie z agentami Chaosu.

Niezależnie od tego, czy gracze znają Warhammera 4000, czy też są gotowi do walki w maju, o bohaterów trzeba dbać.

Źródło: game-news24.com.