Projekt Eluune: Przegląd i przegląd StarGarden


StarGarden to gra zbudowana na blockchainie Solana, wewnątrz uniwersum Project Eluüne. Jest to gra, w której walczysz ze swoją gildią przeciwko gildiom innych graczy zarówno w walce gildia kontra środowisko, jak i gildia kontra gildia. W tej chwili gra jest tworzona na PC. W planach jest niedługo przeniesienie go na iOS i Androida.

Co sprawia, że ​​StarGarden jest wyjątkowy?

Jako gracz będziesz rekrutować, wytwarzać i organizować listę stworzeń, aby razem z Tobą odkrywać świat. Ty i twoi koledzy z gildii będziecie wspólnie opracowywać strategie, walcząc u boku swoich stworzeń, budując struktury w swoim Gwiezdnym Ogrodzie, naprawiając zniszczony świat i odkrywając jego liczne sekrety. StarGarden łączy mechanikę szachów automatycznych Team Fight Tactics, systemy rzemieślnicze Animal Crossing i progresywną grę gildii World of Warcraft.

W grze możesz zbierać i tworzyć zasoby blockchain, które naprawdę są Twoją własnością. Ziemia StarGarden jest jednym z tych cennych aktywów. Twórcy pozostawiają za sobą starą ideę, że gracze są po prostu dzierżawcami gry, są współpracownikami, którzy budują świat razem z twórcami i są właścicielami części gry.

Jeśli jesteś zainteresowany grą w Project Eluune: StarGarden, ten przewodnik jest dla Ciebie. Wiemy, że trudno jest znaleźć wszystkie właściwe informacje, których potrzebujesz, aby zacząć jako początkujący; dlatego nasz zespół poświęcił wiele godzin na opracowanie tego obszernego dzieła. Tutaj znajdziesz wszystkie podstawowe informacje o tym, jak rozpocząć przygodę z Project Eluune: StarGarden oraz dodatkowe informacje o tym, co odróżnia tę grę od większości innych gier. Ale zanim zaczniemy, oto nasz obszerny przewodnik po tym, czym są NFT, jeśli są dla Ciebie nowe. Ten drugi przewodnik nauczy Cię, jak kupować NFT na rynku.

Jakim rodzajem gry jest Project Eluune: StarGarden?

Gwiezdny Ogród

Project Eluune: Star Garden to drużynowa, auto-szachowa bitwa z mechaniką RPG, w którą można grać na PC lub telefonie komórkowym. W dążeniu do naprawy zniszczonego świata i odkrycia jego sekretów będziesz budować armie stworzeń, przechytrzyć siły wroga i współpracować z przyjaciółmi podczas eksploracji. Będziesz częścią zespołu, który tworzy strategie rekrutacji, tworzenia, szkolenia, optymalizacji i łączenia potężnych stworzeń. Gra jest darmowa i zaprojektowana tak, aby cieszyć się nią przez długi czas. Ta gra służy nie tylko do zabawy z przyjaciółmi, ale także do znajdowania nowych przyjaciół. Świeżym aspektem gry jest jej mechanika bitewna, w której plemiona stają przeciwko plemionom w walce o zasoby. Gracze dołączają do gildii lub plemion, grup składających się z 5-40 graczy, którzy pracują razem, aby osiągnąć sukces w grze.

Gwiezdny Ogród

Fabuła

Ty, jako gracz, odpowiadasz na wezwanie Eluune, istoty z ukrytego świata, która wysłała nam ludziom wiadomość SOS. Ale potem odkrywamy, że to nie jest byle jaki ukryty świat. Wydaje się, że istnieje w zakamarkach internetu. Eleriah to techno-magiczny świat tętniący fantastycznym życiem i bogatą historią obejmującą miliony lat. Gdy odkrywasz tę tajemniczą granicę, pozornie starożytny portal pokazuje przebłyski rozdartego wojną świata, który potrzebuje twojej pomocy.

Gwiezdny Ogród

Widzisz pływające kawałki ziemi wyrwane z samego rdzenia kontynentu. Gwiezdne Ogrody dryfują po niebie. Jesteś obywatelem, przybywasz na te bezludne wyspy i dołączasz do gildii, aby dowiedzieć się o zniszczonym świecie Eluune. Dołączając do Legionu Lune, zgadzasz się współpracować i strategicznie współpracować ze swoją gildią, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi staniesz.

Co to jest Project Eluune: Unikalny punkt sprzedaży Star Garden (USP)?

Gra spełnia dwie podstawowe ludzkie potrzeby, które mogą zapewnić interaktywne media:

Wzmocnienie człowieka poprzez zabawę i własną Tokenomika

Najcenniejszym wkładem gracza w świat gry jest jego czas gry. Uważają, że gracze, którzy spędzają czas na zbieraniu zasobów w grze, powinni mieć możliwość ich posiadania, tak jak robiliby inne rzeczy, które kupują lub posiadają w prawdziwym świecie. Za każdym razem, gdy twoja gildia odniesie sukces w meczu, wartość członków twojej gildii rośnie. Gra rejestruje twoje wysiłki i przenosi je do dynamicznych turniejów NFT, które mają rzeczywistą wartość w zależności od tego, ile wysiłku włożyłeś w ich zdobycie. Im częściej używasz dynamicznych NFT, tym stają się potężniejsze.

Połączenie międzyludzkie dzięki wysoce społecznościowej rozgrywce

Wiele gier online i platform mediów społecznościowych ma podobne odczucia, jak w ruchliwym terminalu lotniska. Chociaż w tej samej przestrzeni co ty jest wiele osób, wszyscy zmierzają w innym kierunku i pozostawiają ci niewielką lub żadną możliwość nawiązania znaczących kontaktów. Krótkoterminowe pojedynki często trwają od 30 do 45 minut i mogą wiązać się z dużymi konfliktami między graczami. Filozofia projektowania gier dewelopera koncentruje się na odejściu od modelu terminalu lotniskowego i tworzeniu cyfrowych ognisk, które działają jak katalizatory więzi społecznych. Chcą dać ci ustawienie, które ułatwi grę przez długi czas, tak aby im dłużej twoja gildia ze sobą współpracowała, tym bardziej znaczące i satysfakcjonujące staje się doświadczenie.

Mapa drogowa

Project Eluune: Star Garden ma inny styl na swojej mapie drogowej, ponieważ jest spleciony z tradycją gry. Nie ma informacji o postępach w grze, które można znaleźć w jego mapie drogowej. Dlatego nie wiemy, czy w tej chwili robią dobrze, czy źle, ponieważ na mapie drogowej nie widać postępów. Plan działania Project Eluune: Star Garden jest dostępny na jego oficjalnej stronie internetowej, którą można znaleźć tutaj.

Co to jest Project Eluune: Przypadek użycia StarGarden?

Projekt Eluune: Star Garden ma na celu demokratyzację e-sportu. Ułatwiają dołączenie, a każdy może być częścią StarGarden; kiedy grasz, jesteś częścią drużyny e-sportowej. Gracze mogą zarabiać na swoich umiejętnościach, gdy grają więcej. Im bardziej doskonalą swoje umiejętności i pracę zespołową, tym więcej pieniędzy mogą zarobić. Każdy właściciel StarGarden może zostać właścicielem zespołu eSports za ułamek tego, co zwykle kosztuje. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu ulubionej drużyny e-sportowej, oto Twoja szansa. Esport należy do społeczności, więc jeśli chcesz zorganizować turniej, śmiało. Twórcy nie będą próbowali go kontrolować.

Czym jest Project Eluune: Strategia monetyzacji Star Garden?

W gospodarkach w grze wszystkie dobra zaczynają się od zera i rosną wraz ze wzrostem ich podaży. Prowadzi to do łączenia, w którym towary zwiększają się podaż bez ich wykorzystania. Łączenie w pulę jest problemem dla graczy, ponieważ z czasem zmniejsza wartość ich zarobionych towarów. W miarę zbliżania się do nieograniczonej podaży czegoś, jego wartość zbliża się do zera. Rozwiązanie problemu poolingu zostało stworzone w StarGarden. Chociaż w ekonomii gry jest wiele tokenów w porównaniu z innymi grami, zazwyczaj masz dostęp tylko do kilku z nich w dowolnym momencie swojej podróży. W miarę przechodzenia do nowych składników tracą dostęp do innych.

Gracze muszą wymieniać się między sobą, aby upewnić się, że wszystkie ich potrzeby są spełnione. Tak więc, gdy gracze przechodzą od jednego składnika do następnego, poprzedni składnik ma czas na „odświeżenie” lub wyczerpanie. Ponadto, nowo wybite zasoby w wyniku pracy graczy w grze są wykorzystywane do tworzenia rzadkich zasobów gry (Valaans). Zapobiega to współdzieleniu zasobów gry między graczami i chroni wartość tych zasobów dla wszystkich uczestników gry.

Czym jest Project Eluune: Tokenomika StarGarden?

Mają wiele żetonów do wykorzystania przez swoich graczy, dla współzależności. Współzależność ludzi i grup jest tym, co sprawia, że ​​gospodarka działa, ponieważ stwarza potrzebę handlu.

ŻETONY ZIEMI: STARGARDENS

StarGardens to unikalne i niewymienne tokeny. Pierwsze NFT, Founding StarGardens, zostały już wybite. Dla graczy będą dostępne inne StarGardens, ale nie będą one miały takich samych premii jak Założenie StarGardens.

STWORZENIE NFTS: VALAANS

W StarGarden gracze mogą używać składników do tworzenia unikalnych stworzeń NFT zwanych Valaans. Mogą być używane w bitwach z innymi stworzeniami, trenowane lub sprzedawane innym graczom.

ŻETONY SKŁADNIKÓW

Składniki to żetony używane do tworzenia przedmiotów. W grze dostępnych jest 120 różnych składników, a tylko 8 z nich będzie dostępnych dla nowych graczy. W miarę postępów dostępnych będzie więcej rzadkich składników.

KOSMETYKI

Wraz z rozwojem świata StarGarden odkryjesz inne rodzaje zasobów, które możesz posiadać. Niektóre polegają na dostosowaniu awatara lub sprawieniu, by wyglądał jak inna postać z gry. Jeden rodzaj będzie bardzo ekscytujący dla graczy, którzy uwielbiają zbierać rzadkie przedmioty: Niewymienne tokeny związane z duszą.

Kim jest zespół stojący za projektem Eluune: StarGarden?

Zespół Stargarden

Zespół stojący za Project Eluune: StarGarden jest ekspertami w swojej dziedzinie i pracuje w renomowanych grach, takich jak Call of Duty, Gods Unchained World of Tanks i wielu innych. W skład zespołu wchodzą:

 • Cedric Gamelin – założyciel i dyrektor generalny
 • Meghan Mcwilliams – założycielka i CO
 • Ramin Shokrizade – Fonder, Game & Economic Design
 • Craig Allen – CSO
 • Marc Hickerson – kierownik działu finansów
 • Craig Mcpherson – kierownik produkcji
 • Steve Skelton – kierownik działu projektowania gier
 • Menuuer Matili – szef Blockchain
 • Jessica Kulchock – szefowa marki
 • Rohsail Tarar – kierownik działu inżynierii gier
 • Victoria Johnson – Dyrektor Marketingu
 • Derek Pastuszek – główny architekt fabuły

Kim są partnerzy projektu Eluune: StarGarden?

W chwili pisania tego tekstu twórcy tego projektu nie zapowiedzieli żadnych partnerstw ani inwestorów współpracujących z grą.

Jaka była data premiery Project Eluune: StarGarden?

Pełna wersja Project Eluune: StarGarden jest wciąż nieznana opinii publicznej. Na pewno będziemy Was informować o wszelkich nowych wydarzeniach, więc bądźcie czujni. W międzyczasie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Project Eluune: StarGarden, odwiedź ich oficjalną stronę tutaj.

Kiedy była przedsprzedaż Project Eluune: StarGarden?

27 października 2021 r. udostępniono do zakupu 7027 Ogrodów Stargarden Founder’s. Po raz pierwszy te NFT zostały wybite na blockchainie Solana.

Końcowe przemyślenia

Opierając się na naszych badaniach, jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy Project Eluune: StarGarden będzie rewolucyjnym projektem gry ze względu na konkurencję na rynku. Jest wiele projektów, które zostały uruchomione w branży gier, ale tylko nielicznym udało się wyróżnić spośród innych. Te gry zbudowały swoją popularność na różne sposoby, na przykład dzięki niesamowitej koncepcji i historii, świetnej grafice, a nawet możliwości przyciągnięcia wielu graczy. Aby Project Eluune: StarGarden odniósł sukces, musimy zobaczyć, jak może się wyróżniać na tle innych gier i znaleźć sposoby na uczynienie go wyjątkowym, aby miał przewagę nad konkurencją.

To powiedziawszy, mamy nadzieję, że nauczyłeś się czegoś nowego i że jeszcze lepiej rozumiesz grę. Zapraszam do podzielenia się swoją opinią na temat gry w sekcji komentarzy poniżej. Wszelkie pytania są również mile widziane.

Oficjalna strona internetowa i konta społecznościowe

Strona internetowa: https://www.projecteluune.com

Świergot: https://twitter.com/ProjectEluune

Discord: https://discord.com/invite/eluune

Medium: https://medium.com/@Arrivant_

Źródło : https://usethebitcoin.com/project-eluune-stargarden-overview-and-review/