Premier League World Of Tanks ANZ rozpoczyna piąty sezon


W piątek 26 sierpnia rozpocznie się piąty sezon World of Tanks ANZ Premier League. Wraz z dołączeniem nowego zespołu do ligi i zmian w składzie, ten sezon zapowiada się niezwykle ekscytująco.

Aby chronić swoją koronę, powracają mistrzowie sezonu czwartego – North Sydney Sentinels i ich potężny rywal w finałach – South Sydney Skorpions. Miejsce Brisbane Bulldogs zajmuje nowy zespół, Cairns Comets, który wspiął się po drabinie z ANZBL.

Trax, pierwszy w historii gracz w zawodach, kieruje się do Adelaide Action X, podczas gdy Saxon dołącza do przemianowanych na Christchurch Conquerors. Melbourne Matildas i Penrith Panthers dopełniają sześć drużyn rywalizujących w tym sezonie.

Kevin Zhu, ewangelista społeczności World of Tanks ANZ, mówi, że wraz z powiększaniem się ligi zespół wykorzystuje każdy nowy sezon do wprowadzania znaczących zmian i lepszych sposobów nawiązywania kontaktów ze społecznością.

„Wprowadziliśmy zmiany do formatu Wielkich Finałów, stworzyliśmy większą różnorodność przy wyborze map, a kopalnie zostały zastąpione w tym sezonie Linią Zygfryda. Niezwykle popularna liga fantasy powraca, a my dodaliśmy nową cotygodniową pulę nagród” — powiedział Kevin.

Wielkie finały piątego sezonu będą teraz odbywać się w formacie „best of 9”, co oznacza, że ​​drużyny, które zdobędą prawo do gry na scenie, na żywo z Fortress Melbourne, będą musiały odnieść pięć zwycięstw i rozprzestrzenić swoją różnorodność na mapie.

Aby jeszcze bardziej podgrzać rywalizację, drużyna nie może już wybierać tej samej mapy jako rozstrzygającej remisy na ten tydzień. Oznacza to, że jeśli dojdzie do rozstrzygnięcia remisu, zawsze będzie on znajdował się na nowej mapie. Dowódcy będą więc musieli być lepiej przygotowani w tym sezonie, ponieważ mapy będą nieznane dopiero na kilka godzin przed meczem.

Sezon rozpoczyna się wraz z wprowadzeniem aktualizacji 1.18, która będzie zawierać nową linię czołgów włoskich. Nowe taktyki z pewnością pojawią się wraz z pojawieniem się sześciu czołgów, w tym niszczyciela czołgów X poziomu (Minotauro) i przerobionego AMX M4 54.

Wreszcie, co nie mniej ważne, powraca potężna Liga Fantasy, w której najlepsi z rywalizacji mogą zabrać do domu lwią część nagrody. W tym sezonie dodano cotygodniową pulę nagród, w której osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w danym tygodniu, zdobędzie fajne 500 sztuk złota.

World of Tanks ANZ Premier League (ANZPL) to rywalizujący tryb World of Tanks 5 na 5, w którym znajdują się drużyny stanowe, faza grupowa podwójnej rundy z każdym, liga oddolna w ANZBL oraz finał LAN offline, który ma wyłonić najlepszą drużynę w całej rozgrywce. Australia i Nowa Zelandia.

Sezon piąty rozpocznie się 26 Sierpień, kiedy finały kończą się 26 listopada, możecie obejrzeć całą akcję na oficjalnym kanale Twitch World of Tanks.Źródło : https://www.kakuchopurei.com/2022/08/world-of-tanks-anz-premier-league-rolls-out-season-five/