Premie GGBET od lutego 2023 i jak je aktywować


Źródło: ggbet-bonus.com

GG.BET to internetowa platforma bukmacherska działająca z Malty, która specjalizuje się zarówno w zakładach sportowych, jak i e-sportowych. Dzięki ogromnemu wyborowi kursów do wyboru, strona oferuje klasyczne tytuły e-sportowe, takie jak między innymi CS:GO, LoL, Dota 2, Overwatch, NBA2K23, StarCraft 2, Smite i World of Tanks.

Platforma obejmuje wszystkie rozgrywki najwyższego poziomu, w tym nadchodzące wydarzenia, takie jak sezon 17 ESL Pro League, obecny Six Invitational 2023 i turniej Valorant w Sao Paulo.

Oprócz zawierania zakładów, portal bukmacherski oferuje również imponujący system bonusowy zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. W tej dogłębnej recenzji bonusów GG BET przyjrzymy się różnym rodzajom bonusów, które możesz otrzymać, jeśli zarejestrujesz się w marce od lutego 2023 r. Nie tylko omówimy aktualne najlepsze oferty, ale także podkreślimy wszelkie warunki związane z te promocje. Więc zanurzmy się bez zbędnych ceregieli!

Przegląd premii ubezpieczeniowych

Źródło: apuestasfree.com

Począwszy od 1 lutego do 28 lutego, GG.BET ma kuszącą ofertę bonusową, która pozwala wesprzeć ulubioną drużynę bez żadnego ryzyka.

Oferta obejmuje trzy poziomy opcji ubezpieczenia zakładów w wysokości 20 €, 100 € i 200 €, które są dostępne za trzy oddzielne płatności, jak poniżej:

 • Pierwsza wpłata: 10 € lub więcej
 • Druga wpłata: 50 € lub więcej
 • Trzeci depozyt: 100 € lub więcej

Aby ubiegać się o każdy z tych poziomów premii ubezpieczenia, musisz aktywować promocję w zakładce „Promocje” i dokonać kwalifikującego depozytu zgodnie z zasadami.

Uwaga: zakłady pojedyncze z kursem wyższym niż +1,75 kwalifikują się do tego bonusu.

W przypadku przegranej kwalifikującego się zakładu, kwota zakładu zostanie automatycznie zwrócona na saldo bonusowe z wymogiem obrotu 2x. Aby wypłacić wygrane bonusowe, musisz postawić łączną kwotę, która jest co najmniej 2 razy wyższa niż kwota promocji otrzymana w ciągu 14 dni. Pamiętaj również, aby ponownie aktywować ofertę dla każdego z trzech wspomnianych powyżej okresów bonusowych.

Sześć zaproszeń 2023

Źródło: cricketbettingguru.com

Na Six Invitational 2023 strona bukmacherska oferuje specjalną promocję, która pozwala obstawiać ulubione drużyny bez ryzyka przegranej.

Podobnie jak w przypadku pakietu ubezpieczeniowego, dostępne są trzy poziomy ubezpieczenia zakładu w wysokości 5 €, 25 € i 50 € dla trzech następujących depozytów:

 • 1. depozyt: 6 zakładów o łącznej wartości co najmniej 10 €
 • 2. depozyt: 6 zakładów o łącznej wartości 50 € lub więcej
 • Trzeci depozyt: 6 zakładów o łącznej wartości co najmniej 100 €

Aby zakwalifikować się do promocji, musisz postawić zakłady pojedyncze po kursie 1,75 lub wyższym na mecze Rainbow 6 podczas konkursu Six Invitational 2023. Oferta obejmuje zarówno wygrane, jak i przegrane zakłady.

Aby aktywować bonus, należy aktywować program bonusowy na swoim koncie i wypełnić warunki promocji. Po spełnieniu wymagań gry kwota bonusu zostanie dodana do Twojego salda bonusowego z 14-dniowym okresem ważności.

Darmowe zakłady na tenis

źródło: livetennis.com

GG.BET oferuje również specjalną ofertę dla fanów tenisa od 10 lutego do 4 marca. Aby wziąć udział, użytkownicy muszą mieć zweryfikowany adres e-mail.

Do wyboru są trzy darmowe oferty i możesz wybrać tylko jedną:

 • Mały Freebet: Postaw co najmniej 20 € i otrzymaj darmowy zakład o wartości 10 €.
 • Średni freebet: postaw co najmniej 100 € i otrzymaj freebet o wartości 50 €.
 • Duży freebet: postaw 300 € lub więcej i odbierz freebet o wartości 150 €.

Pamiętaj, że kwalifikują się tylko zwykłe zakłady na wielki tenis ze współczynnikiem 1,75 lub wyższym. Po otrzymaniu darmowego zakładu musisz go wykorzystać w ciągu 5 dni.

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz w ciągu 14 dni od momentu jego aktywacji wpłacić łączną kwotę co najmniej 5 razy wyższą niż otrzymany bonus. Jak zwykle środki bonusowe można obstawiać tylko na jeden rodzaj zakładów z kursem od 1,75 do 50.

Bonus Spike w Valorant

Naszą listę zamykamy specjalnymi bonusami GG.BET dla fanów Valorant, dostępnymi podczas trwającego turnieju w Sao Paulo. Od 13 lutego do 4 marca użytkownicy mają możliwość wyboru pomiędzy dwoma wyjątkowymi bonusami:

 • Bonus: Wpłać co najmniej 10 € i otrzymaj 150% bonusu.
 • Zwrot gotówki: Odbierz 15% zwrotu gotówki za przegrane zakłady postawione na VALORANT Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo.

Niezależnie od tego, jaki wybierzesz, pamiętaj, że obie oferty mają maksymalną kwotę bonusu w wysokości 150 €. Środki bonusowe można wykorzystać tylko na obliczone zakłady pojedyncze z kursem 1,75+. Ponadto, powinieneś obstawić środki bonusowe w ciągu 14 dni od aktywacji, a łączna kwota musi być co najmniej 5 razy wyższa niż otrzymany bonus.

Wszystkie wyżej wymienione oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas, więc skorzystaj z nich przed zakończeniem promocji.Źródło : https://omnitos.com/ggbet-bonuses-from-february/