Powrót Girls Und Panzer do World Of Tanks: wydarzenia crossover sprawią, że graczom zabrzmi znajomo.

Aktualizacja w grze World of Tanks przynosi powrót dziewczyn i czołgów z Girls Und Panzer w emocjonującym wydarzeniu typu crossover. Sprawdź, co nowego czeka graczy!

Girls Und Panzer x World Of Tanks

Podczas wydarzenia crossover możesz wcielić się w rolę dowódcy czołgu z Oarai Girls’ High School, Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School. Walcz zbrojnie w swoich spersonalizowanych czołgach. W grze znajdziesz wiele unikalnych przedmiotów 2D, które możesz kupić lub zdobyć, w zależności od swoich preferencji.

Czołg Tiger II Kuromorimine to dumny symbol arsenału sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School. Jego potężna broń i solidna pancerz sprawiają, że doskonale nadaje się do taktyki Nishizumi, skupiającej się na precyzyjnych atakach i niezłomnej obronie. Natomiast czołg BT-42 Jatkosota HS, z trzyosobową załogą, jest bardziej efektywny w walce w bliskim starciu.

Postacie z Girls Und Panzer wnoszą na pole bitwy swoje dynamiczne osobowości dzięki własnym nagrań głosowych, dostarczanych przez oryginalnych aktorów głosowych. Gracze mogą wybierać między różnymi drużynami sensha-dō i rekrutować swoje ulubione postacie do dowodzenia czołgami.

Źródło : www.bing.com